from-ua.com

Луценко розповів, кому запропонували посаду міністра охорони здоров'я

  Олександр Усенко відмовився від посади за день до призначення

  Кабінет міністрів України призначить в.о. міністра охорони здоров’я, поки Верховна Рада не призначила міністра. Про це заявив в кулуарах Верховної Ради голова фракції БПП Юрій Луценко, передає "Українська правда".

  "У нас був дуже добрий кандидат на міністра охорони здоров'я – пан Олександр Усенко, він очолює інститут Шалімова. У день, коли ми запропонували йому цю посаду, він робив першу в Україні операцію з пересадки легенів, він має наукові звання тощо – це дуже достойна людина. Він поставив нам умови, що у вихідні дні буде працювати хірургом, щоб після повернення він зміг залишитися у своєму улюбленому інституті. На жаль, він передзвонив, що відмовляється – зважив за і проти, і вирішив залишитися на своєму робочому місці", - зазначив депутат.

  "І похапцем ми не змогли вирішити це питання. Призначати будь-кого в останню ніч для такого міністерства – це безвідповідально", - наголосив Луценко.

  Нардеп додав, що Квіташвілі зняли разом з усіма попередніми членами Кабінету міністрів.

  "Кабмін вирішить, хто буде виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я, а коаліція зможе прийняти рішення під цього міністра", - зазначив він.

  Крім того, як зазначає видання, за інформацією джерел у фракції "Народний фронт", в.о. міністра охорони здоров'я планують призначити заступника Квіташвілі Олександру Павленко.

  Як інформував 5.ua, парламент підтримав оновлений склад Кабміну. Верховна Рада проголосувала за новий склад Кабінету міністрів, запропонований новообраним прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом. Відповідне рішення підтримали 239 депутатів.

  Попередній матеріал
  Рада схвалила програму уряду
  Наступний матеріал
  У НАТО готові прийняти заявку на членство від України
  Теги:
  Loading...