Форум Департаменту інформації та комунікації Кабміну Урядовий портал

Кабмін за підтримки ОБСЄ провів форум для фахівців з питань комунікацій

Протягом двох днів більше 100 провідних українських та іноземних фахівців провели ряд тренінгів та семінарів

Понад 100 фахівців центральних та місцевих органів виконавчої влади з питань комунікацій з громадськістю та ЗМІ взяли участь у форумі, організованому Департаментом інформації та комунікацій Кабінету Міністрів України. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Протягом двох днів провідні українські та іноземні фахівці у сфері комунікацій (включно з діючими співробітниками комунікаційних підрозділів уряду Великої Британії та американських експертів), провели ряд тренінгів та семінарів.

Тренінги були присвячені актуальним питанням у сфері комунікацій, викликам, які постають перед співробітниками прес-служб та шляхам їх вирішення. Темами семінарів, серед іншого, були: "Світові комунікаційні тренди", "Ефективність спілкування представників влади зі ЗМІ", "Важливість досліджень у стратегічних комунікаціях" тощо.

Форум Департаменту інформації та комунікації КабмінуУрядовий портал

Директор Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю СКМУ та прес-секретар прем’єр-міністра України Дмитро Столярчук під час свого виступу перед учасниками форуму звернув увагу на збільшення впливу громадськості останніми роками на розвиток держави, вплив на роботу органів влади.

"Швидке проведення реформ можливе завдяки двосторонньому діалогу громадськість–влада. Громадські організації, які об’єднують активних і небайдужих громадян, повинні стати партнерами влади в ініційованих перетвореннях", – зазначив він.

Серед прикладів вдалого партнерства Столярчук назвав: співпрацю з провідними громадськими експертами під час реалізації нового законодавства про державну службу, реформування системи надання адміністративних послуг, державних закупівель.

Форум фахівців центральних та місцевих органів виконавчої влади з питань комунікацій з громадськістю відбувся за підтримки БДІПЛ/ОБСЄ.

Дивіться також: Прем’єр-міністр Володимир Гройсман бере участь у "Всесвітньому комунікаційному форумі Давос Київ 2016" – відео

Попередній матеріал
Підпал машини лідера одеського "Автомайдану": в поліції розповіли подробиці
Наступний матеріал
Активісти заблокували пункт пропуску на кордоні з Польщею

Уряд оголосив конкурс на вакантні посади секретаря Кабміну та його заступників

Мінінформполітики хоче створити окремий урядовий офіс комунікацій

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман бере участь у "Всесвітньому комунікаційному форумі Давос Київ 2016" – відео

Засідання Кабінету міністрів - відео