В окупованому Криму встановили пам'ятник Сталіну

  Монумент авторства російського скульптора Зураба Церетелі встановили в Лівадійському палаці в рамках вшанування 70-річчя Ялтинської конференції.

  У Ялті 5 лютого відкрили спільний пам'ятник Йосипу Сталіну, Вінстону Черчиллю і Франкліну Рузвельту. Про це повідомляє Gordon.ua.

  Монумент авторства Зураба Церетелі був відкритий в рамках міжнародної наукової конференції, присвяченої 70-річчю Ялтинської конференції лютого 1945 року.

  Пам'ятник повторює знамениту фотографію, на якій Сталін, Черчілль і Рузвельт зняті сидячими на стільцях поруч один з одним.

  Управління інформполітики маріонеткового "уряду" Севастополя повідомляє: "Скульптура довгий час не могла знайти своє місце в силу відомих політичних причин - тепер вона встановлена на території, що примикає до Лівадійського палацу". Під "відомими політичними причинами" окупанти мають на увазі те, що українська влада не дозволяла встановлювати цей монумент, щоб не спричинити невдоволення кримських татар, для яких Сталін - ініціатор їхньої депортації з рідної землі та численних жертв. 

  Тим часом, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял вважає, що встановлення пам'ятника "великій трійці", коли в Криму "дуже складні стосунки між кримськотатарським народом і владою, фактично відсутня довіра кримських татар до влади, не несе позитивного ефекту". "Роль Сталіна у долі кримськотатарського народу, як і багатьох народів, що населяють сьогодні Росію, зокрема й самих росіян, відома, ніякому сумніву не підлягає і носить винятково негативний характер", – зазначив він у коментарі для Крим.Реалії.

  Попередній матеріал
  Меркель і Олланд отримали від Путіна пропозиції щодо миру в Україні - Керрі
  Наступний матеріал
  У Запоріжжі міліція затримала п'ятьох кримінальних "авторитетів"
  Теги: