5.ua

Окупаційна влада Криму планує прорити тунель до Керчі

  У Росії сумніваються у доцільності спорудження моста через Керченську протоку і розглядають можливість будівництва тунелю до Криму.


  Про це повідомив окупаційний "представник Криму при президенті РФ" Георгій Мурадов на круглому столі, присвяченому соціально-економічному розвитку Криму і Севастополя у Держдумі, передає РИА Новости.

  "Будівництво моста через Керченську протоку небезпечно, оскільки надалі його експлуатація може бути ускладнена несприятливими погодними умовами, тому іноземні корпорації пропонують створити тунель, який вийде дешевшим за міст", - сказав Мурадов.

  Він стверджує, що до Криму треба будувати модульний гнучкий тунель, який є тунелем верхнього залягання у піщаних ґрунтах.

  "У нас є пропозиції китайських корпорацій, які будували чисельні тунельні та мостові переходи. Вони 4-5 років вже працюють на цьому напрямі і чітко нам говорять, що міст будувати там небезпечно, тому що мінімум місяць у році окремими періодами працювати він не буде через штормові вітри, через крижані дощі у зимовий час", - зазначив Мурадов.

  За його словами, вартість такого тунелю може становити 80 мільярдів рублів, що значно менше від суми, що планується на будівництво моста через Керченську протоку.

  Попередній матеріал
  Робоча група зі створення коаліції збереться 31 жовтня
  Наступний матеріал
  У зоні проведення АТО відтепер друкуватимуть газету "Народна армія"