Зварювальний апарат Dnipro-M
Зварювальний апарат Dnipro-M відкриті джерела

Зварювальні апарати Dnipro-M третій рік поспіль отримують народну премію

  Характеристики та деталі дозволяють зварювальним апаратам Dnipro-M варити та різати метал навіть при перепадах напруги в електромережі

  Інверторні зварки бренду Dnipro-M отримали народну премію в 2017, 2018 та 2019 роках. Спеціалісти Dnipro-M пояснили в чому полягає їх перевага.

  Інвертори для ручної дугової зварки українського бренду Dnipro-M подобаються багатьом жителям України. Ось вже три роки поспіль їм вдається завоювати народну премію, зібравши необхідну кількість голосів у своїй категорії. Причина такого успіху – висока якість елементів, що використовуються у зварювальних апаратах, високі технічні характеристики та надійність пристроїв.

  Бренд електричного інструмента Dnipro-M пропонує багато видів обладнання, але електрозварки займають в його каталозі почесне місце. Сьогодні в асортименті інтернет-магазину dnipro-m.ua та мережі фірмових магазинів бренду доступні зварювальні інвертори трьох категорій – побутові, універсальні (SAB) та професійні інвертори (MMA) потужністю до 8800 Вт і силою зварювального струму до 260 ампер.

  Чому інверторні зварки Dnipro-M такі надійні?

  По-перше, у зварювальних пристроях бренду використовуються технологічні напрацювання, що дозволяють захистити апарати від перепадів напруги та підвищують ресурс. По-друге, в них встановлені деталі від ведучих світових виробників, які встигли зарекомендувати свою надійність.

  Покращені характеристики компонентів

  • Кожна плата покривається шаром лаку, що захищає її від вологи та пилу. Щоб знизити тиск на плату, на її кріпленнях до радіатора використовуються спеціальні шайби, що рівномірно розподіляють навантаження. Самі шайби виконані з діелектричного матеріалу – це підвищує рівень захисту від короткого замикання.
  •  На платах передбачений технологічний розріз, що розділяє частину керування та силову частину. Навіть якщо в електромережі будуть аномальні стрибки напруги, зварка не вийде з ладу.
  • Трансформатори виконані у формі літери "Т" та мають багатожильну мідну обмотку. Це підвищує ККД до 90%.
  • Конденсатори здатні витримувати підвищення температури до 105°С та напругу до 450 В.

  Деталі від світових виробників

  • В зварках Dnipro-M встановлені від Toshiba, Silan та FairChild. Їх експлуатаційний строк сягає 5 років. Ці транзистори можуть використовуватися для зварювання металоконструкцій товщиною до 14 мм.
  • Такий же термін експлуатації мають і реле від Cleon, які витримують 100 000 вмикань.

  Всі ці характеристики та деталі дозволяють зварювальним апаратам Dnipro-M варити та різати метал навіть при перепадах напруги в електромережі. Апарати SAB зберігають стабільну дугу при зниженні напруги з 220 В до 160 вольт, а ММА – до 140 В, дозволяючи зварювальникам працювати електродом максимально припустимого діаметру.

  Більш детальну інформацію про зварювальні інвертори Dnipro-M можна знайти на офіційному сайті бренду dnipro-m.ua.

  Попередній матеріал
  Український політв'язень Шумков припинив голодування – Супрун (оновлено)
  Наступний матеріал
  Галузеві асоціації закликали владу системно реформувати "Укрзалізницю"
  Теги: