'Запоріжсталь'
'Запоріжсталь' Ростислав Шурма / Facebook

"Запоріжсталь" вклала в екологію виробництва близько 9 млрд грн – директор комбінату

  У тому, що "Запоріжсталь" сьогодні реалізує масштабну екологічну модернізацію, особисто переконався чільник Запорізької ОДА Костянтина Бриля

  За останні роки в екологічну модернізацію комбінату "Запоріжсталь" було вкладено близько 9 млрд грн. Про це стало відомо під час візиту чільника Запорізької ОДА Костянтина Бриля на підприємство.

  Як повідомив директор комбінату Ростислав Шурма, "Запоріжсталь" практично щорічно вводить у експлуатацію нові великі об'єкти. "За останні роки ми вклали в екомодернізацію близько 9 млрд грн і всі наші проекти мають стратегічне значення не тільки для галузі, а й для поліпшення екології регіону та зміцнення його економічного потенціалу", – наголосив він.

  Бриля відвідав центральну диспетчерську, ознайомився з роботою реконструйованої доменної печі №3, а також оглянув нову травильну лінію в цеху холодного прокату №1.

  За підсумком візиту він підкреслив: "Запоріжсталь" сьогодні реалізує масштабну екологічну модернізацію, в цьому я переконався особисто. Хочу підкреслити, що така вражаюча інвестиційна програма комбінату сприяла виходу Запорізької області в трійку лідерів за рівнем промислового виробництва в Україні. Зараз підприємству вкрай важливо заручитися підтримкою інвесторів і реалізувати найбільший в історії незалежної України проект з будівництва конвертерного цеху. Цей проект дозволить не тільки підвищити ефективність виробництва, збільшити обсяги, підвищити якість та енергоефективність, а й залучити великих інвесторів в регіон, збільшити податкові відрахування до бюджетів усіх рівнів, забезпечити зайнятість фахівців, і що особливо важливо – істотно знизити екологічне навантаження на Запоріжжя".

  Попередній матеріал
  У Києві в дим п'яна жінка випала з-за керма автомобіля і заснула на асфальті
  Наступний матеріал
  Військовим дозволили носити вуса та бороду
  Теги:
  Loading...