Оцінка влади 2_реклама
Оцінка влади 2_реклама Фото Фокус

Є до чого прагнути: журнал "Фокус" оцінив ефективність виконавчої влади

  За місяць до кінця року журнал "Фокус" традиційно підсумовує роботу уряду, оцінюючи ефективність чиновників за 12-бальною шкалою

  Видання проаналізувало діяльність всіх членів Кабміну, а також керівників важливих державних відомств, від роботи яких залежить життя українців. Оцінювання міністрів проводили близько 50 профільних експертів.

  У цьому році, на відміну від минулого, в табелі успішності немає відмінників, ніхто з міністрів не заробив 10-ку за 12-бальною шкалою.

  9 балів з 12-ти отримали: прем'єр-міністр Володимир Гройсман, віце-прем'єр-міністр Іванна Климпуш-Цинцадзе, міністр оборони Степан Полторак, міністр освіти Лілія Гриневич і глава Національного банку України Яків Смолій.

  Незадовільну оцінку отримали міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик і в. о. глави Фонду держмайна Віталій Трубаров.

  Усі торішні аутсайдери, яким експерти Фокуса в 2017-му році поставили "двійку", позбулися своїх портфелів. Ті люди, які прийшли на їхнє місце, успіхами похвалитися теж не можуть.

  Можливо, прийдешні вибори трохи пожвавлять чиновників, адже виборча кампанія в Україні завжди працює каталізатором реформ. Але її вплив відчувається лише за кілька місяців до голосування. А цей рік міністри і глави відомств працювали, скоріше, в звичному режимі.

  Детальніше про результати з роботи читайте за посиланням.

  Попередній матеріал
  Окупанти обстріляли позиції прикордонників на КПВВ "Мар'їнка": звідки цілили
  Наступний матеріал
  Через витік даних 52 млн користувачів Google швидше закриє свою соцмережу
  Теги:
  Loading...