Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Depositphotos

Як самостійно створити сайт із нуля: найпростіший варіант без втрати якості

Щоб недорого і швидко зробити веб-сайт, необов'язково знати програмування та бути обізнаним веб-дизайнером

Майже кожен хостинговий провайдер пропонує зручні варіанти, як створити сайт в декілька кліків. Ви можете це зробити на CMS платформі, такій як WordPress, Joomla!, OpenCart, або зібрати сайт із блоків на конструкторі сайтів.

Ми порекомендуємо розглянути конструктор від українського хостингового провайдеру HOSTiQ.

Конструктор від HOSTiQ: 190 адаптивних шаблонів та домен у подарунок

Чому варто звернути увагу на конструктор HOSTiQ:

  • Можна вибрати поміж 2 тарифів: базовим та бізнес. Тарифи відрізняються кількістю додатків у конструкторі.
  • Можна приєднати власний домен до сайту.
  • 190 адаптивних шаблонів для веб-сайтів різної тематики: для персональних блогів, інтернет-магазинів, сайтів компаній та організацій.
  • Безкоштовний домен у зоні .com.ua для дешевшого пакету та домен на вибір в зонах .com, .net, .org, .biz, .info, .com.ua, .kiev.ua, .ru, .рф для більш дорогого тарифу.
  • На сайті є SSL-сертифікат, який захищає дані відвідувачів.
  • Безкоштовна поштова адреса на домені.
  • 30 днів безкоштовного тесту.

Сайт із кількох сторінок та інтернет-магазин на конструкторі

Коли замовите послугу, отримаєте доступ до шаблонів. Щоб створити сайт, обирайте шаблон до вподоби та редагуйте як завгодно: обирайте інші кольори, змінюйте кнопки, переставляйте та редагуйте блоки сайту, додавайте фотографії або відео, розміщуйте карти.

Щоб зробити простенький сайт з кількох сторінок, знадобиться 15 хвилин.

На конструкторі можете також зробити інтернет-магазин. Для цього використовуйте додатковий функціонал: додавайте блоки товарів та каталог, кошик та форми замовлення, налаштовуйте знижки, банери та популярні методи оплати, додавайте кнопки соціальних мереж та відео.

Можна також зробити магазин адаптивним — для цього увімкніть адаптацію під мобільні пристрої, трохи перемістіть і зробіть блоки меншими. Адаптивний сайт готовий.

Конструктор HOSTiQ: економія коштів та повний контроль над сайтом

  • Заощаджуйте

Ви сплачуєте за хостинг з доступом до конструктору. Не треба платити дизайнеру та програмісту за розробку веб-сайту та подальші зміни у ньому. Ви також зекономите на SSL та домені.

  • Повністю контролюйте сайт

Коли замовляєте сайт у професіоналів, ви не знаєте, як він працює. Якщо ж ви самостійно створили ресурс, можете легко його контролювати, змінювати і не залежати від сторонніх людей.

Окрім цього, більшість провайдерів пропонує конструктор без хостингу. Це значить, що ви прив’язані до них і не зможете перенести свій сайт, куди захочете.

З HOSTiQ ви отримуєте конструктор з хостингом. Це значить, що у будь-який момент ви можете легко перенести сайт на інший хостинг, і він буде працювати.

  • Створюйте сучасний сайт: SEO-оптимізація та віджети

У конструкторі HOSTiQ купа сучасних віджетів — карти, відео, фото, кнопки соцмереж. Крім цього, налаштуєте SEO для сайту за 3 хвилини — додасте назви, описи, ключові слова, код Google-аналітики й карту сайту.

Якщо виникнуть труднощі з налаштуванням конструктору, турботлива підтримка HOSTiQ відповість вам впродовж хвилини та допоможе 24/7.

Попередній матеріал
МЗС Німеччини: незаконна анексія Криму суперечить міжнародному праву
Наступний матеріал
Велика Британія підтримує позицію США стосовно Криму – МЗС
Теги: