Фото із відкритих джерел

Як правильно обрати фільтр для води

  Всі фільтри для води можна умовно розділити на три категорій, між якими і відбувається першочерговий вибір

  Сьогодні проблема очищення питної стоїть як ніколи гостро. Особливо це стосується невеликих міст, де місцева влада не приділяє достатньо уваги проблемам очищення питної води. Так, в деяких регіонах у воді значно перевищено вміст заліза, а в більшості українських сіл кількість нітратів перевищує норму в декілька разів.

  Тому над індивідуальним очищенням води замислюється все більше родин по всій Україні. Але як же правильно обрати очищувач?

  Всі фільтри для води можна умовно розділити на кілька категорій:

  • Фільтри-глечики
  • Проточні фільтри під кухонну мийку
  • Системи зворотного осмосу

  Ознайомитись з повним переліком існуючих фільтрів можна в магазині Фільтрів для води vodavdom.ua

  Яка ж різниця між глечиком, проточним фільтром та системою зворотного осмоса?

  Фільтри-глечики та проточні фільтри схожі за методом очищення. І в першому, і в другому варіанті вода або самопливом, або під тиском водогона проходить крізь шар фільтруючого матеріалу. Зазвичай таким матеріалом виступає активоване вугілля, який досить добре очищає воду від хлору і пов'язаних з ним сполук. Ці фільтри відрізняються рівнем очищення і типом розміщення. Так, в фільтрах-глечиках висота фільтруючого шару складає всього 7-12 см, в проточних триступеневих фільтрах висота фільтруючого шару не менше 70-75 см. Крім того, проточний фільтр обладнаний окремим краном для чистої води.

  Система зворотного осмосу – це особливий тип фільтрів. Основним фільтруючим модулем в такому фільтрі є мембрана зворотного осмосу. Під дією тиску крізь мембрану проходять виключно молекули води і всього 0,3-0,8% розчинених у воді газів. Вода, що не пройшла крізь мембрану зливається в дренаж. Такі фільтри забезпечують надійний захист не тільки від хлору та важких металів, а й навіть від бактерій, грибків і деяких вірусів. Кожна побутова система зворотного осмосу комплектуються накопичувальної ємністю, в яку надходить очищена води.

  Попередній матеріал
  У Чечні розбився російський вертоліт Мі-8, є загиблі
  Наступний матеріал
  Звук майбутнього: вчені навчили штучний інтелект імітувати голос людини
  Теги: