WOG
WOG відкриті джерела

WOG завершив реструктуризацію кредитного портфеля в "Укрексімбанку"

  Компанія виробила такий графік повернення кредиту, який дозволить компанії активно розвиватися і надалі

  Компанія WOG успішно реструктуризувала кредитний портфель у Державному експортно-імпортному банку України ("Укрексімбанк") строком на 15 років.

  У зв'язку з девальваційними процесами гривні в країні, компанія взяла участь у програмі Держбанку по реструктуризації позичальника. Це дозволить WOG зберегти стійкі темпи зростання і, разом з тим, активно погашати кредитні зобов'язання перед банком.

  "Ми взяли кілька різновалютних кредитів у 2008-2013 роках для активної експансії на ринку НП та розвитку паливного рітейлу. Після тривалої роботи над реструктуризацією цього портфеля, нам вдалося виробити такий графік його погашення, який влаштовує обидві сторони. А саме – дозволить повернути кредит і продовжувати розвиток компанії", – уточнили в прес-службі групи компаній WOG. 
   
  Також стало відомо, що WOG продовжить активний розвиток рітейл-напрямку, зокрема у великих транспортних вузлах країни, а також продовжить інвестувати у відкриття нових АЗК по всій Україні.

  Нагадаємо, раніше "WOG Кафе", що входить до групи компаній WOG, успішно відкрила WOG CAFE в аеропорту "Київ" ім. Ігоря Сікорського (Жуляни). Цієї осені відкриття кафе також очікується в аеропортах "Бориспіль" та "Львів" ім. Данила Галицького.

  Попередній матеріал
  Оприлюднено рейтинг найпопулярніших країни світу серед туристів
  Наступний матеріал
  Витвір мистецтва: в мережі опубліковано світлини унікального буддійського храму
  Теги: