Прес-служба WOG

WOG успішно реструктуризував кредит в ПУМБі

  Це дозволить компанії не зупиняючи інвестиції в розвиток, в десятирічний термін погасити всі зобов'язання перед банком

  Група компаній "ВОГ" у рамках наміченої стратегії успішно проводить реструктуризацію кредитів. На цей раз – строком на 10 років в Першому Українському Міжнародному Банку (ПУМБ), що входить в десятку найбільших банків України.

  Реструктуризація зазначеного кредиту, який був узятий ще до кризових подій 2013-2014 рр, дозволить компанії не зупиняючи інвестиції в розвиток, в десятирічний термін погасити всі зобов'язання перед банком.

  "У процесі переговорів c банком ми спільно виробили рішення по реструктуризації зобов'язань терміном на 10 років, що повністю відповідає початковим очікуванням. На сьогоднішній день, запропонована банком ставка є ринковою і може бути знижена в майбутньому при поліпшенні інвестиційного клімату в Україні, що безумовно вигідно не тільки нам як компанії, але і безпосередньо банку як кредитору", – підкреслили в прес-службі WOG.

  "Банк високо цінує партнерські відносини і готовий спільно з клієнтом шукати рішення врегулювання питань, пов'язаних з обслуговуванням кредитних зобов'язань. Разом з керівництвом Групи компаній "ВОГ" ми виробили механізм реструктуризації заборгованості, що дозволить компанії ефективно розвивати свою діяльність в подальшому", – підкреслив Костянтин Школяренко, Заступник Голови Правління ПУМБ.

  За словами прес-служби "ВОГ", найближчим часом компанія планує активно розвивати рітейл-напрямок, а також інвестувати в нові і діючі АЗК.

  Попередній матеріал
  Сенцов схуд до 72 кг, але тримається бадьоро – активіст
  Наступний матеріал
  Найкращі боксери планети: Ломаченко й Усик увійшли в новий рейтинг BoxRec
  Теги: