5.ua

В'язальне обладнання Shima Seiki – новий підхід у трикотажній справі

В'язальні машини Shima Seiki – це ідеальне рішення для тих хто хоче розпочати власну справу з виробництва трикотажного одягу

Бренд зі світовим ім'ям Shima Seiki – впевнено завойовує ринок серед виробників трикотажу в Україні. Вже більше півстоліття відома японська компанія Shima Seiki успішно займається випуском в'язального обладнання, постійно його вдосконалюючи. Сьогодні це провідна компанія з найновітнішими технологіями, є абсолютним лідером по виробництву якісного сучасного обладнання для трикотажної промисловості.

 Інноваційне японське промислове обладнання Shima Seiki – якість гарантована часом

Використовуючи дані професійні в'язальні машини українські виробники трикотажу матимуть можливість отримати максимальні прибутки за найменшими затратами. Адже дане обладнання має суттєві переваги:

  • 12 етапна перевірка кожної машини – гарантія безперебійної і тривалої експлуатації, навіть при екстремальному навантажені;
  • контроль кулірної щільності – перша в світі цифрова система DSCS, яка забезпечує неперевершену якість виробів і однорідну щільність з мінімальною похибкою ±1%;
  • максимальна потужність – система швидкого повернення каретки дозволяє збільшити продуктивність машин до 16% в порівнянні з іншими моделями;
  • функція WideGauge – дає можливість використовувати одну машину для виробництва одягу різного класу в будь-який сезон без придбання додаткового обладнання;
  • економічність та легкість в обслуговуванні – мінімальні затрати електроенергії при максимальній віддачі;
  • повна автоматизація – мінімум обслуговуючого персоналу.

Втілення найсміливіших ідей дизайнерів трикотажного одягу здійснюється за допомогою в'язальних машин нового покоління SVR 122, SSR 112, SSR 101.

5.ua

Уособленням високої якості та продуктивності є ноу-хау компанії – плоско-в'язальна машина з комп'ютерним керуванням SSR112. Використання системи R2CARRIAGE для швидкого повернення каретки та збільшена швидкість до 1,2 м/с робить її надзвичайно продуктивною.

Справжнє технологічне диво це нова графічна станція SDS-ONEAPEX3/3, яка сумісна з усіма моделями в'язальних машин Shima Seiki. Запатентоване програмне забезпечення втілює у життя найсміливіші дизайнерські ідеї сучасного розкішного одягу, розробить каталоги виробів.

SDS-ONEAPEX3/3 дозволяє створювати 3D-моделі одягу на манекені. Виробник зможе отримати якісне зображення майбутньої моделі та внести поправки ще до запуску її у виробництво.

В'язальні машини Shima Seiki – це ідеальне рішення для тих хто хоче розпочати власну справу з виробництва трикотажного одягу. Досконале обладнання підійде як для малого бізнесу, так і для потужного виробника.

Для придбання сучасного японського обладнання необхідно залишити заявку на сайті shimaseiki.com.ua . Офіційний представник компанії найближчим часом зв'яжеться з вами та надасть всю необхідну інформацію.

Суттєвою перевагою на користь компанії є безкоштовне навчання та професійні консультації, оновлення ПЗ після продажу, допомога в установці, наладці та обслуговуванні обладнання.

Будь сміливим! Розпочни свій бізнес разом з Shima Seiki! Успіх гарантовано!

Попередній матеріал
Як приймали закон про реінтеграцію ОРДЛО: "Опоблок" у повному складі не голосував
Наступний матеріал
Нова хвиля подорожчання бензину: всі види палива подорожчали на 50 копійок за літр
Теги:
Loading...