5.ua

В'язальне обладнання Shima Seiki – новий підхід у трикотажній справі

В'язальні машини Shima Seiki – це ідеальне рішення для тих хто хоче розпочати власну справу з виробництва трикотажного одягу

Бренд зі світовим ім'ям Shima Seiki – впевнено завойовує ринок серед виробників трикотажу в Україні. Вже більше півстоліття відома японська компанія Shima Seiki успішно займається випуском в'язального обладнання, постійно його вдосконалюючи. Сьогодні це провідна компанія з найновітнішими технологіями, є абсолютним лідером по виробництву якісного сучасного обладнання для трикотажної промисловості.

 Інноваційне японське промислове обладнання Shima Seiki – якість гарантована часом

Використовуючи дані професійні в'язальні машини українські виробники трикотажу матимуть можливість отримати максимальні прибутки за найменшими затратами. Адже дане обладнання має суттєві переваги:

  • 12 етапна перевірка кожної машини – гарантія безперебійної і тривалої експлуатації, навіть при екстремальному навантажені;
  • контроль кулірної щільності – перша в світі цифрова система DSCS, яка забезпечує неперевершену якість виробів і однорідну щільність з мінімальною похибкою ±1%;
  • максимальна потужність – система швидкого повернення каретки дозволяє збільшити продуктивність машин до 16% в порівнянні з іншими моделями;
  • функція WideGauge – дає можливість використовувати одну машину для виробництва одягу різного класу в будь-який сезон без придбання додаткового обладнання;
  • економічність та легкість в обслуговуванні – мінімальні затрати електроенергії при максимальній віддачі;
  • повна автоматизація – мінімум обслуговуючого персоналу.

Втілення найсміливіших ідей дизайнерів трикотажного одягу здійснюється за допомогою в'язальних машин нового покоління SVR 122, SSR 112, SSR 101.

5.ua
 SVR 122 – це результат досвіду у виробництві комп'ютеризованих в'язальних машин, накопиченого упродовж багатьох років. Нова сенсорна панель керування має ширший екран та дає можливість управляти машиною одночасно двома руками. Завдяки запатентованій цифровій системі кулірної щільності DSCS гарантована однакова якість різних партій та повторних замовлень.

Уособленням високої якості та продуктивності є ноу-хау компанії – плоско-в'язальна машина з комп'ютерним керуванням SSR112. Використання системи R2CARRIAGE для швидкого повернення каретки та збільшена швидкість до 1,2 м/с робить її надзвичайно продуктивною.

Справжнє технологічне диво це нова графічна станція SDS-ONEAPEX3/3, яка сумісна з усіма моделями в'язальних машин Shima Seiki. Запатентоване програмне забезпечення втілює у життя найсміливіші дизайнерські ідеї сучасного розкішного одягу, розробить каталоги виробів.

SDS-ONEAPEX3/3 дозволяє створювати 3D-моделі одягу на манекені. Виробник зможе отримати якісне зображення майбутньої моделі та внести поправки ще до запуску її у виробництво.

В'язальні машини Shima Seiki – це ідеальне рішення для тих хто хоче розпочати власну справу з виробництва трикотажного одягу. Досконале обладнання підійде як для малого бізнесу, так і для потужного виробника.

Для придбання сучасного японського обладнання необхідно залишити заявку на сайті shimaseiki.com.ua . Офіційний представник компанії найближчим часом зв'яжеться з вами та надасть всю необхідну інформацію.

Суттєвою перевагою на користь компанії є безкоштовне навчання та професійні консультації, оновлення ПЗ після продажу, допомога в установці, наладці та обслуговуванні обладнання.

Будь сміливим! Розпочни свій бізнес разом з Shima Seiki! Успіх гарантовано!

Попередній матеріал
Як приймали закон про реінтеграцію ОРДЛО: "Опоблок" у повному складі не голосував
Наступний матеріал
Нова хвиля подорожчання бензину: всі види палива подорожчали на 50 копійок за літр
Теги:
Loading...