Shima Seiki

Успіх приходить до сміливих: Shima Seiki – просте рішення для успішного бізнесу

Японська компанія Shima Seiki є світовим лідером з випуску унікального в'язального обладнання – уже понад 55 років успішно виробляє надійну комп'ютеризовану техніку

Займатися улюбленою справою і отримувати гідний прибуток, чи не це заповітна мрія кожної свідомої людини. Складно і страшно почати. Мільйон питань, сумніви, а якщо не вийде? Але ж так розмірковуючи можна прожити все життя, а мрія так і залишиться нереалізованою.

Трикотажний бізнес

Перспективним напрямком розвитку підприємництва сьогодні в Україні є виготовлення в'язаного одягу і аксесуарів. Одяг відноситься до товару першої необхідності, а мода на в'язані речі набирає обертів. Український ринок трикотажу перенасичений імпортними асортиментом, конкурувати з яким досить складно. Але маючи свіжі ідеї, добру фантазію і бажання працювати, можна подолати будь-які труднощі.

Інновації – двигун прогресу

Правильний підхід до вибору в'язальних машин – запорука успіху. Світовим лідером з випуску унікального в'язального обладнання є японська компанія Shima Seiki, яка ось уже понад 55 років успішно виробляє надійну комп'ютеризовану техніку.

Це високоспеціалізовані апарати по виготовленню верхнього трикотажу і аксесуарів з акцентом на високу якість і продуктивність. Ідеально підходить клієнтам цілеспрямованим на масове виробництво і fashion-індустрію. Професійні, промислові, в'язальні машини Shima Seiki стануть незамінні для великої фабрики, малого бізнесу і навіть приватного підприємця, який бажає створити свій цех і підкорити в'язальний бізнес.

Конкурентні переваги

Shima Seiki – це легкість і простота в роботі, японська якість, перевірена часом. Компанія яка постійно удосконалює передові технології. Лінійка промислового обладнання Shima Seiki представлена ​​в Україні – універсальної моделлю останнього покоління SVR 122 SV і дизайн-студією APEX 3/3, а також спеціалізованими моделями: економічна версія SSR 112 SV, інтарсіонна SIR 122/123 SV, союз в'язальної машини і ткацького верстата SRY 123/183 LP і багато інших, більш складні твори інженерної думки.

Асортимент

Втілення передових технологій – це лінійка машин відомого бренду Shima Seiki, представленого в Україні кращими зразками в компанії НВТ.

Розглянемо деякі з них:

  • SVR 122 – єдина запатентована цифрова система кулірної щільності DSCS, що забезпечує однорідну щільність в'язання до 1% з гарантованим однаковим високою якістю окремих партій і повторних замовлень;
  • SSR 112 – накопичені знання і ноу-хау об'єдналися в найбільш затребуваній сучасній економічній моделі. Система швидкого повернення каретки R2CARRIAGE і збільшена швидкість до 1,2 м/с роблять цю машину дуже продуктивною;
  • SIR 123 – безмежні можливості інтарсії дозволяють втілити найсміливіші дизайнерські рішення і істотно розширити наявний асортимент продукції;
  • SDS ONE APEX 3 – повноцінна графічна дизайн-станція не має аналогів, це програмне забезпечення з легкістю перетворить в життя будь-яку ідею дизайнера. Вона сумісна з усіма моделями в'язальних машин SHIMA SEIKI.

Абсолютно усім машинам характерні:

  • економічність – мінімум споживаної електроенергії;
  • широкі функціональні можливості;
  • простота управління;
  • легкість обслуговування.

Shima Seiki

Відкриваючи нове або модернізуючи вже наявне виробництво з високоякісною технікою ви можете бути впевнені у швидкої окупності витрат та процвітанні бізнесу.

Великі успішні виробники вибирають надійну високопродуктивну техніку Shima Seiki, яка володіє безліччю опцій відповідає сучасним технологіям. Саме таке обладнання необхідно для виготовлення великого обсягу якісної трикотажної продукції в мінімальні терміни, за доступною ціною.

Придбати будь-яку в'язальне обладнання Shima Seiki в Україні, ви можете звернувшись в компанію НВТ написав на пошту shimaseiki@ukr.net, сайт компанії shimaseiki.com.ua.

Зв'яжи своє стабільне майбутнє з лідером світового значення Shima Seiki!

Попередній матеріал
МЗС Латвії вручило Україні ноту в зв'язку з включенням до списку країн-офшорів
Наступний матеріал
У Луцьку нетверезий евакуатор приїхав забрати автомобіль п'яного водія
Теги: