офіційний сайт \"Укргазбанку\"

"Укргазбанк" та Вінницька міськрада підписали меморандум щодо підтримки МСБ та розвитку "зеленої" енергетики

  Саме влада Вінниці свого часу першою серед інших міст країни отримала європейську Енергетичну нагороду

  Державний "Укргазбанк" оголосив про початок співпраці з Вінницькою міською радою у питанні підтримки малого і середнього бізнесу (МСБ) в інноваційній діяльності та розвитку "зеленої" енергетики.

  "Основною метою меморандуму, який підписали голова правління "Укргазбанку" Кирило Шевченко та заступник міського голови Вінниці Владислав Скальський є зміцнення співпраці державного "Укргазбанку" та Вінницької міської ради у розробці та впровадженні нових фінансових інструментів підтримки МСБ, включаючи компенсацію процентів за кредитами та часткове погашення кредитів за рахунок міського бюджету. Крім того – залучення міжнародних фінансових організацій до кредитування підприємців МСБ, підвищення рівня економічної, екологічної та соціальної свідомості підприємців у сферах зменшення споживання традиційних енергоресурсів та розвитку ринку відновлюваних джерел енергії", – повідомляє прес-служба фінансової установи.

  "Ми бачимо, з якою увагою влада Вінниці ставиться до підвищення енергоефективності міста, саме вона свого часу першою серед інших міст країни отримала європейську Енергетичну нагороду, тому ми вирішили розпочати реалізацію цієї кредитної програми саме тут. Впевнений, партнерство "Укргазбанку" та Вінницької міської ради сприятиме підвищенню конкурентоспроможності місцевого бізнесу, зниженню витрат кожної родини на оплату енергоресурсів, а також значно покращить стан навколишнього середовища в регіоні", – зазначив Шевченко.

  Він також додав, що згідно з європейськими інтеграційними зобов'язаннями, Україна повинна виробляти 11% від всієї енергії за рахунок альтернативних джерел, однак сьогодні цей показник ледь перевищує 1,5%. У той же час здатність країни збільшити частку альтернативних джерел енергії наразі оцінюється у 75%.

  "Загалом ми повинні прагнути до показників таких країн, як Швеція: там повністю відмовляються від використання газу та вугілля, вони на 100% забезпечують власні енергетичні потреби за рахунок поновлюваних джерел", – наголосив керівник банку.

  У підсумку він підкреслив: "Кожен четвертий МВт, вироблений в Україні альтернативними джерелами енергії, з'явився саме завдяки кредитам від "Укргазбанку". На його рахунку вже близько 50 масштабних проектів у всіх куточках України загальною потужністю 290 МВт. Завдяки цим проектам нам вдалося досягти зменшення викидів CO2 у 588 тис. тонн на рік. Заощадження газу від проектів склало 281 млн куб. м на рік. І це лише початок. Адже сьогодні на нашому розгляді 40 проектів на 261 млн євро".

  Попередній матеріал
  Біля Мар'їнки загинув нацгвардієць, ще один військовослужбовець був поранений – МВС
  Наступний матеріал
  "Справа рюкзаків": Амуніція обійшлася НГУ вп'ятеро дорожче її собівартості виготовлення – прокурори
  Теги:
  Loading...