WOG
WOG відкриті джерела

Українці в топі: London Business School назвала 28 інноваційних компаній з усього світу

  Традиційно переможців визначать двома незалежними голосуваннями – відкрите голосування триватиме до 1-го жовтня

  Щорічна премія Real Innovation Award відзначає компанії, які свій бізнес будують творчо та змінюють світ на краще. Конкурс проходить у шести категоріях.

  Зі слів Джуліана Биркиншоу, професора стратегії та підприємництва і академічного директора Інституту Делойта, ці нагороди відмічають справжні інновації. Йдеться і про несподівану стратегію, що спрацювала не одразу, і про наполегливість, проти зневіри колег, і новаторство,  що несподівано привело до вдалого рішення, і побудову бізнесу "на крок попереду".

  А ще є категорія Masters of Reinvention Award. Нею відзначають компанії, що успішно та неочікувано просувають нову ідею у вже існуючій сфері підприємництва. За перемогу в цій категорії змагатимуться такі "акули бізнесу", як Bayer AG, Enel, Nintendo та Benivo. Примітно, що в цьому році в шортлист потрапила і одна українська компанія – мережа АЗК WOG. Компанія номінована в категорії Masters of Reinvention Award за успішну реалізацію інновацій в бізнесі. Про це на своїй сторінці у Facebook написав генеральний директор WOG Сергій Корецький.

  Традиційно переможців визначать двома незалежними голосуваннями: People Choice Award— відкрите голосування на сайті London Business School, а також The Judge's Choice — суддівське експертне голосування.

  Відкрите голосування триватиме до 1-го жовтня. Переможці будуть оголошені 1-го листопада на офіційній церемонії.

  Ознайомитися з повним переліком номінантів, можна за посиланням: https://www.london.edu/news-and-events/real-innovation-awards/shortlist

  Відзначимо, London Business School – елітна міжнародна бізнес-школа. Визнана найкращою школою Європи. Заснована у 1962 році. Її випускниками стали понад 42 тис. студентів зі 150 країн.

  Попередній матеріал
  В ОРДЛО затримують "нелояльних" до окупаційного режиму місцевих
  Наступний матеріал
  Україна готова скасувати перехід на літній та зимовий час – Мінекономрозвитку
  Теги: