Grain Alliance
Grain Alliance 5.ua

Українські агропідприємства впроваджують новітні технології

Яскравий приклад – підприємство зі шведським інвестиціями Grain Allianceна Полтавщині

Зростання цін на енергоносії змушує українських аграріїв все більше використовувати альтернативні джерела енергії та впроваджувати сучасні технології виробництва. Як приклад – підприємство зі шведським інвестиціями на Полтавщині.

Так, в агрокомпанії Grain Alliance зменшують споживання дорого імпортного газу та переходять на дешеве місцеве пальне. Найбільший елеватор підприємства "Пирятнський" повністю перевів сушарку зерна (потужність – 1 тис. тонн на добу) на альтернативне паливо – відходи зернообробки.

Grain Alliance
Grain Alliance5.ua

Чільник ради директорів Йоган Дамне впевнений, що впровадження найбільш ефективних, новітніх технологій, є стратегічним рішенням в Україні: "Наш основний напрямок діяльності в Україні – це агробізнес. Це сьогодні основна галузь розвитку в світі. Ми віримо, що Україна це саме та країна, де можна розвивати цей бізнес. І знаходимо для цього можливості".

Директор наголошує: "Уся діяльність компанії будується на засадах соціальної та екологічної відповідальності вже тривалий період часу. Ми інвестуємо в Україну вже 12 років і плануємо плідну подальшу роботу на довгі роки".

Grain Alliance
Grain Alliance5.ua

Керуючись цими принципами, в компанії обирають і сільгосптехніку. Цього року на конкурсі відібрали агрегат шведської фірми Väderstad. Він забезпечує продуктивну і ефективну обробку землі, і водночас, зберігає потенціал українських ґрунтів.

Посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом, який відвідав презентацію новинки, констатував: "Grain Alliance – це швецькі інвестиції, і посольство працює над тим, щоб розширити економічні контакти між Україною та Швецією. Те що я зараз побачив – дуже вражає, це достатньо великі інвестиції, сучасні технології та екологічні підходи. Те, що робиться зараз у Швеції".

Grain Alliance
Grain Alliance5.ua

У Grain Alliance вважають, що будувати довгострокову стратегію розвитку неможливо і без соціальної складової. На суспільні потреби місцевих громад компанія вже спрямувала понад 15 млн грн. Як приклад такого проекту – відремонтований будинок культури у селі Харсіки на Полтавщині

"Ми прагнемо бути ефективним, стабільним, соціально-відповідальним, великим аграрним виробником. Це наша стратегія на наступні десятиліття, тому що засновником компанії є підприємство шведське, яке вже 130 років в бізнесі. Тому воно дивиться на наступні 130 років", – резюмував виконавчий директор компанії Євгеній Радовенюк.

Попередній матеріал
У Празі тисячі людей вийшли на вулиці – вимагають відставки прем'єра через "кримський скандал"
Наступний матеріал
У центрі Києва пограбували нардепа: що відомо – ЗМІ
Теги: