Україна вперше заклала в бюджет 400 млн грн на держзамовлення "Мотор-Січі"

  Фінансування закладене на виготовлення вертольотів для українських рятувальників

  Українські підприємства вкрай потребують масштабної модернізації обладнання та відтермінування ПДВ на один або два роки. За цих умов країна матиме шанс на конкурентоспроможність у світі, йдеться у матеріалі podrobnosti.ua.

  Прикладом, вперше за роки незалежності в бюджеті закладено 400 млн грн на держзамовлення "Мотор-Січі" – машинобудівного заводу в Запоріжжі, спеціалізацією якого є вироблення авіадвигунів. Зазначені гроші будуть витрачені на виготовлення гелікоптерів для вітчизняних рятувальників. Свою підтримку такої програми розвитку висловив і нардеп Олег Ляшко.

  Важливо також, щоб зарплати самих працівників Державної служби надзвичайних ситуацій відповідали рівню їхньої небезпечної роботи. На цьому наголосив під час зустрічі із рятувальниками у Харкові і народний обранець.

  Заявив, що готує звернення до чиновників, аби вже у другому кварталі 2018 року зарплата працівників ДСНС становила не менше 8 тис. грн: "Зарплата була 3 тис. грн. Найменша зарплата по системі. Сьогодні менше 7 тис. грн ніхто не отримує. Необхідно, щоб зарплата була на рівні військових, на рівні поліцейських".

  Попередній матеріал
  Призначення членів ЦВК: ВР розгляне питання в середині березня – Парубій
  Наступний матеріал
  У Трампа запевняють, що готують санкції проти Росії через втручання у вибори
  Теги: