http://pravda.press

Угода про ЗВТ з Ізраїлем під загрозою через готель "Козацький" – нардеп

  Ситуація з готелем шкодить репутації України на міжнародній арені, наголосив Головко

  Невиконання Міністерством оборони України та держпідприємством "Готель "Козацький" рішення Стокгольмського арбітражу від 30-го вересня 2011 року може стати каменем спотикання у перемовинах про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем. Рішення арбітражу було затверджено вітчизняними судами на виконання закону про міжнародні суди. Про це Obozrevatel повідомив позафракційний народний депутат Михайло Головко.

  "Я не виключаю, що ситуація з готелем "Козацький" може стати каменем спотикання. Торговельні відносини в зоні вільної торгівлі між Ізраїлем і Україною дуже вигідні. Тому що наша продукція може потрапляти на їх ринки. Ізраїль має велику купівельну спроможність. Наприклад, нам невигідна з Китаєм зона вільної торгівлі, тому що їх товари наші ринки засиплють. А ось з Ізраїлем цей крок – правильний ", – наголосив Головко.

  Він наголосив, що ситуація з готелем шкодить репутації України на міжнародній арені: "На жаль, на сьогодні керівництво країни має поганий імідж".

  Варто уточнити, що Михайло Головко є одним з авторів звернення до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана із закликом змінити орган управління готелем – з Міністерства оборони на Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

  Нагадаємо, 17-19 червня у Тель-Авіві відбудеться засідання спеціальної міжурядової торгової комісії з питань ЗВТ між Україною та Ізраїлем. На ній, ймовірно, буде піднято питання щодо невиконання Україною зобов'язань перед ізраїльськими інвесторами у ситуації з готелем "Козацький". Стокгольмський арбітраж ще в 2011 році зобов'язав МОУ і ДП "Готель "Козацький" виконати умови договору з ізраїльським інвестором. Однак відомство з незрозумілих причин блокує передачу держпідприємства профільному міністерству – Мінекономторгівлі.

  Попередній матеріал
  У НБУ назвали номінали купюр, які найбільше підробляють
  Наступний матеріал
  Туск перед відкриттям саміту G7: Прошу світових лідерів висловити підтримку Олегу Сенцову
  Теги: