OK'land
OK'land http://riel.ua/

У Києві з'явиться "розумний" житловий комплекс OK'land

Кожна квартира буде оснащена датчиками сповіщення про можливе затоплення, загоряння або ж спроби проникнення у житло

"Розумний" житловий комплекс з'явиться у Києві. Будівельна корпорація "Ріел" розпочала у столиці будівництво ЖК OK'land та відкрила відділ продажу.

Житловий комплекс у сегменті "комфорт", де запровадять технологію розумного будинку, – новинка  на ринку нерухомості. Кожна квартира буде оснащена датчиками сповіщення про можливе затоплення, загоряння або ж спроби проникнення у житло. Власник зможе контролювати безпеку житла навіть на відстані.

"Ми будуємо комплекс для людей XXI століття. Низка переваг дозволить майбутнім мешканцям почуватися у максимальній безпеці, економити час і комфортно експлуатувати своє житло. Будуть передбачені, наприклад, вайлет-сервіс, завдяки якому не потрібно самому їздити і мити машину. Будуть нічні мийки машин, і поки дома спиш чи обідаєш, то машину вже вимили, поміняли колеса тощо, – розповів президент будівельної корпорації "Ріел" Ростислав Мельник.

Розумний житловий комплекс OK'land матиме високотехнологічну систему енергозаощадження та власну дахову котельню, що забезпечить мешканців індивідуальним опаленням. Також на території працюватиме цілодобова охорона та новітня система відеонагляду, а власники екомобілів матимуть змогу зарядити своє авто на території власного підземного паркінгу.

ЖК ОК'land матиме розвинену інфраструктуру з урахуванням побутових потреб мешканців та зручну розв'язку. Першу чергу комплексу планують ввести в експлуатацію вже за 2 роки.

Попередній матеріал
UEFA заборонив проводити матчі в містах, де оголошено воєнний стан
Наступний матеріал
Берлін з подивом відреагував на погрози Путіна
Теги:
Loading...