ТЕДІС Україна
ТЕДІС Україна www.dsnews.ua

"Творімо добро": "ТЕДІС Україна" розширила географію соціальної допомоги

  Тепер "ТЕДІС Україна" також опікується Івано-Франківським геріатричним пансіонатом і Бахматовецьким будинком-інтернатом

  Всеукраїнський соціальний проєкт підтримки державних будинків для людей похилого віку, ініційований компанією "ТЕДІС Україна", розширив географію ще на дві області – Івано-Франківську та Хмельницьку. Тепер "ТЕДІС Україна" також опікується Івано-Франківським геріатричним пансіонатом і Бахматовецьким будинком-інтернатом для громадян похилого віку та інвалідів (Хмельницька область).

  "Наш соціальний проєкт "Творімо добро" продовжує свій розвиток. Ми розуміємо, що людям похилого віку потрібна систематична допомога і підтримка, тому вирішили взяти ще два геріатричних закладу під опіку. Після реалізації двох етапів проєкту ми отримали багато позитивних відгуків, що ще раз підтвердило актуальність обраної нами соціальної ініціативи", – підкреслив заступник генерального директора з корпоративних зв’язків "ТЕДІС Україна" Денис Ткаченко.

  Таким чином, тепер проєкт "Творімо добро" охоплює сім областей. Крім Івано-Франківської та Хмельницької, це Львівська, Вінницька, Полтавська, Сумська та Донецька області. Всього в опікуваних компанією "ТЕДІС Україна" будинках для літніх людей проживає понад тисячу осіб, найстаршій з яких 102 року. Найближчим часом "ТЕДІС Україна" передасть їм нову партію гуманітарної допомоги, яка на цей раз буде складатися з індивідуальних засобів захисту від коронавірусу.

  Попередній матеріал
  "Сигнал криміналітету – і далі вбивати активістів": Стерненко заявив, що справу про напад на нього 2018 року закрили
  Наступний матеріал
  Вранці столиця зупинилася в заторах: де ускладнено рух
  Теги:
  Loading...