НБУ
НБУ 5.ua

НБУ: "Укргазбанк" торік залучив 565 тисяч нових клієнтів

Водночас, в багатьох банків за рік, що минув, суттєво скоротилася клієнтська база

За підсумками минулого року кількість клієнтських рахунків, які обслуговувалися в "Ощадбанку", знизилася на 3,6 млн. Це падіння на 21,5% – з 16,88 млн до 13,25 мільйонів. Про таке свідчить статистика від Національного банку України, передає Finbalance.

Крім того, торік суттєво скоротилася клієнтська база "Укрсоцбанку". Загалом йдеться про зменшення кількості клієнтів на 2,36 млн осіб, або у 14 разів – до 180,5 тис осіб. Разом із тим, це не супроводжувалося зростанням кількості клієнтів пов’язаного з ним "Альфа-Банку". В "Альфі" клієнтська база так само дещо зменшилася – на 8,3 тис осіб, або на 0,4% (до позначки в 1,86 млн осіб). 

Минулого року також помітно скоротилася кількість клієнтів, які обслуговувалися у "Приватбанку" – на 1 мільйон осіб, або на 4,6%. Йдеться про зменшення кількості клієнтів з 22,85 млн осіб до 21,8 млн осіб.

Натомість, торік найбільше зросла клієнтська база в "Укргазбанку" – на 565 тис осіб. Це зростання на 70,5% (з 801 тис. осіб до 1,37 мільйонів осіб). Саме ця фінустанова найпомітніша наростила клієнтську частку на ринку – до 4,95% від населення працездатного віку (+2,08 в.п.).

Переглянути, які банки мали найбільший приплив та відтік депозитів населення у 2018 році можна за посиланням. Крім того,пропонуємо переглянути, які банки найсуттєвіше збільшили кредитний портфель юросіб, а також фізосіб

Попередній матеріал
Гройсман доручив почати переговори з МВФ щодо ціни на газ для населення
Наступний матеріал
Авіатроща в Ефіопії: перед катастрофою Boeing 737 почав занадто швидко прискорюватися
Теги:
Loading...