Синютка
Синютка focus.ua

ТОП-7 фактів про Львівщину за 1000 днів роботи губернатора

За короткий час Львівщина потрапила відразу до кількох ТОПів у різних сферах господарювання.

За короткий час Львівщина потрапила відразу до кількох ТОПів у різних сферах господарювання. Область продемонструвала кращі показники із залучення коштів на ремонт доріг, вибилася в лідери інвестиційно привабливих регіонів, а підприємці визнали, що саме на Львівщині найлегше вести свій бізнес.

Губернатора Олега Синютку, який відзначився "авторитарним" стилем управління і неабияким трудоголізмом, вважають одним із найуспішніших керівників та рекордсменом з перебування на посаді. У кріслі голови обласної адміністрації Синютка вже понад 1000 днів.

Розповідаємо, як живе Львівщина за головуванням Олега Синютки, за матеріалами Фокус.

ІНФРАСТРУКТУРА НА ЛЬВІВЩИНІ

Ремонти доріг, кажуть, - пунктик Олега Синютки. І цифри тут говорять самі за себе: у 2015 році відремонтовано 161 км, тоді як в 2016-му – протяжність ремонтних робіт збільшилась в три рази! Минулий рік став для Львівщини з позначкою "рекордний" – регіон став лідером з залучення фінансового ресурсу на ремонт доріг. За підсумками 2016 року регіон отримав 2,210 млн грн на ремонт дорожнього покриття. У планах на 2017й – відремонтувати близько 550 кілометрів. Сума коштів близько 3 млрд грн.

Інфографіка
Інфографікаfocus.ua

"МИТНИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ" НА 1 МЛРД ГРН

Пілотний проект з промовистою назвою «Митний експеримент» стартував у Одеській, Волинській, Львівській та Чернівецькій областях у вересні 2015-го. 50% зібраних позанормово митних платежів спрямовувались на ремонт доріг державного значення. Вже за рік Львівщина встановила рекорд: на ремонт автомобільних доріг області вдалось залучити понад 1 млрд грн. Загальна сума надходжень від митних платежів на території регіонів України, де діяв експеримент, становить 2,25 млрд грн. Таким чином, встановивши рекорд серед пілотних регіонів, саме Львівська область принесла в державний бюджет левову частку від всіх надходжень проекту – 40%. Експерти відзначили, що таких показників у регіоні вдалось досягнути насамперед завдяки подолання корупції на митниці.

Інфографіка
Інфографікаfocus.ua

ЛЬВІВЩИНА У ТОП-3 НАЙКОМФОРТНІШИХ ОБЛАСТЕЙ ДЛЯ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ

За легкості ведення бізнесу у минулому році Львівщина стала другою в Україні, пропустивши вперед лише Сумську область. Свій потенціал регіон використав з розумом: маючи зручне місцезнаходження для комунікації з Європою, іноземні інвестори і українські експортери розуміють потенціал розбудови бізнесу саме на території цього західного регіону. Окрім того, в обласній адміністрації наголошують - Львівщина робить ставку на супровід інвестицій, а це завжди імпонує бізнесу. І заразом оголосили – на початок року Львівська область вже мала більше 600 об’єктів для інвестування.

Інфографіка
Інфографікаfocus.ua

Цьогоріч Львівщина ввійшла у почесну трійку лідерів за кількістю відкритих підприємств. За останні два роки на Львівщині було відкрито 75 нових підприємств, що принесло регіону більше 16 тисяч нових робочих місць. Прикладом, саме на Львівщині відкрили найбільший в Західній Україні завод з виробництва димохідних систем з нержавіючої сталі. Це масштабний та складний проект з інвестиціями 5 мільйонів гривень в українську промисловість. Що важливо: навіть самі підприємці назвали Львівську область у топ-5 регіонів, де варто починати та розвивати бізнес.

Інфографіка
Інфографікаfocus.ua

АЕРОПОРТ "ЛЬВІВ" – 1 МЛН ПАСАЖИРІВ ДО КІНЦЯ 2017 РОКУ

Міжнародний аеропорт "Львів" ім. Данила Галицького у 2016 році збільшив пасажиропотік на 29%. Розширення географії польотів зі Львову призвело до значного росту кількості пасажирів. Якщо ще у 2015 році ця цифра становила 570 тисяч чоловік, то вже до кінця 2017 року є мета збільшити пасажиропотік до 1 мільйона пасажирів. І, швидше за все, львівському аеропорту це вдасться.

Інфографіка
Інфографікаfocus.ua

БІЛЬШЕ 200 МЛН ГРН НА ЕНЕРГООЩАДНІ ПРОЕКТИ

Львівщина має значний потенціал розвитку сфери використання відновлювальних джерел енергії. Саме тут відкрили нову сонячну електростанцію ТОВ "Синтез Солар", яка є найпотужнішою в Україні. Річна загальна генерація буде становити приблизно – 1,4 млн кВт/год. Окрім того, важливим є те, що саме тут ряд компанії впроваджують низку інвестиційних проектів, що сприяють реформам у енергетичній галузі нашої держави. В енергоощадні проекти за останні роки було інвестовано більше 230 млн грн, з них 16 млн – це грантові кошти. Крім того у регіоні впроваджено систему моніторингу споживання енергоносіїв, а програмою енергозбереження скористалось більше 7 тисяч родин.

ВІДСУТНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ НА РЕКОНСТРУКЦІЮ ЛЬВІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПЕРИНАТАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

Перинатальний центр на Львівщині – довгостраждальна історія. Ще у 2015 році бюджетний комітет Верховної Ради підтримав ініціативу Львівської облдержадміністрації про виділення 106 млн грн на завершення реконструкції обласного перинатального центру. Ці кошти мали б завершити довгострокові ремонті роботи. Однак кошти так виділені і не були. Історія продовжилась і цьогоріч – 45 млн грн виділили додатково з бюджету Львівської обласної ради, ще 45 млн виділив Кабінет Міністрів України. Наразі облдержадміністрація годує всіх обіцянками, що перинатальний центр має розпочати роботу вже от-от.

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРОЕКТ "ВЧАСНА ДОПОМОГА" НА ТЕРИТОРІЇ ЛЬВІВЩИНИ

Ще один провальний проект з медичної сфери. Ситуація виглядала так: на Львівщині було вирішено впровадити Національний проект "Вчасна допомога". Це мала бути єдина центральна диспетчерська з надання екстреної медичної допомоги, обладнана за міжнародними стандартами сучасними телекомунікаційними системами та обладнанням. Диспетчерська мала б приймати усі виклики та супроводжувати їх, а також керуватиме бригадами "швидкої" допомоги на Львівщині. В державному бюджеті минулоріч коштів на модернізоване програмне забезпечення так і не знайшли. З місцевого бюджету виділили 5 млн грн, а зараз чекають на фіналізовану проектно-кошторисну документацію і тендер на електронному майданчику ProZorro.

Синютка доволі часто потрапляє до п’ятірки кращих губернаторів України. Не даремно львів’яни його називають "господарником". Та за даними "Слово і діло" він виконав свої обіцянки на 40%, а саме 18 – зафіксовано невиконань, 33 обіцянки – виконано та 32 – у процесі.

Інфографіка: "Фокус"

Попередній матеріал
"За розстріли протестувальників": посадовцям Нацполіції ГПУ оголосила підозру
Наступний матеріал
"Скандальний випадок дискримінації": у Польщі власник супермаркету закликав перевірити на касі кожного українця
Теги:
Loading...

На Львівщині у військовому санаторії з'явилася "капсула щастя": що це та як діє – відео

На Львівщині розпочалася активна фаза Rapid Trident–2017: що вразило закордонних гостей – відео

Найпотужніший у Східній Європі: Полторак відкрив Центр імітаційного моделювання бойових дій на Львівщині