travelneu.com

Таїланд скасував плату за туристичні візи на зимовий сезон

  Іноземцям не потрібно буде сплачувати 1000 бат при оформленні туристичної візи до Таїланду в місцевих тайських посольствах чи консульствах

  28 листопада 2016 року у Бангкоку уряд Таїланду оголосив про скасування плати за туристичні візи для відвідувачів з 19 країн, включно з Україною, на період з 1 грудня 2016 рроку по 28 лютого 2017 року за умови отримання візи у місцевому тайському консульстві.

  Водночас, вартість візи, яку туристи можуть отримати безпосередньо після прибуття до Таїланду, буде зменшено наполовину – з 2000 бат (US$60) до 1000 бат (US$30).

  "Скасування плати за візу є нашим заохоченням для ще більшої кількості туристів відвідати Таїланд протягом святкового сезону з грудня 2016 по кінець лютого 2017 року. Адже багато людей обирають Таїланд для відзначення Різдва, Нового року та Китайського нового року. Це також гарний період для знайомства з унікальною тайською культурою та традиціями", – зазначив очільник Туристичного Управління Таїланду пан Ютасак Супасорн (YuthasakSupasorn).

  Окрім України безкоштовні туристичні візи отримають громадяни ще 18 країн: Андорра, Болгарія, Бутан, Китай, Кіпр, Ефіопія, Індія, Казахстан, Латвія, Литва, Мальдіви, Мальта, Маврикій, Румунія, Сан Марино, Саудівська Аравія, Тайвань, Узбекистан.  

  Громадянам цих країн не потрібно буде сплачувати 1000 бат при оформленні туристичної візи до Таїланду в місцевих тайських посольствах чи консульствах у період з 1 грудня 2016 року по 28 лютого 2017 року. У випадку отримання візи після прибуття – безпосередньо на тайському кордоні – громадяни цих країн платитимуть 1000 бат замість звичайних 2000 бат.

  За більш детальною інформацією з приводу отримання туристичних віз, будь ласка, звертайтеся до Консульства Королівства Таїланд в Україні.

  У 2016 році Таїланд прогнозує близько 2,48 трильйонів бат загального туристичного доходу, з них 1,62 трильйони бат припадає на іноземний в’їздний туризм, що на 11,7% більше, ніж у 2015 році.

  Попередній матеріал
  Бойовики передали представникам ЗСУ тіла трьох загиблих українських військових
  Наступний матеріал
  До військової частини АТО надійшов санітарний автомобіль "Богдан"
  Теги:
  Loading...

  У Таїланді найдовша спека за останні 50 років: є загиблі

  У Таїланді продовжують святкувати Сонгкран

  Знавці орхідей з'їхалися до Таїланду на Міжнародну конференцію квіткарів

  Виставка орхідей у Таїланді