Реклама WOG
Реклама WOG 5 канал

WOG стала першою українською компанією, що отримала міжнародну премію у сфері інновацій

  Компанія щодня прагне покращувати свої сервіси. Найближчим часом WOG CAFE відкриє ще дві точки – у Міжнародних аеропортах "Бориспіль" та "Львів"

  1 листопада у Великій Британії оголошено переможців престижної міжнародної премії Real Innovation Award 2018. У їх число ввійшла і українська компанія WOG, обійшовши таких транснаціональних гігантів як Enel, Bauer, Nintendo, Benivo.

  Ініціатором премії Real Innovation Award виступає міжнародна бізнес-школа London Business School, визнана кращою в Європі. Переможці конкурсу визначаються в шести категоріях двома незалежними голосуваннями: People Choice Award – відкрите голосування на сайті London Business School, а також The Judge's Choice – суддівське експертне голосування.

  Зазначимо, за результатами відкритого голосування в номінації The Masters of Reinvention WOG посіла друге місце, тоді як суддівське експертне голосування присудило українцям перемогу.

  "Ми дуже пишаємося тим, що міжнародна бізнес-громадськість відзначила досягнення WOG, – коментує в. о. генерального директора WOG Михайло Романів. Перемога в номінації Masters of Reinvention Award – це визнання успішної реалізації інновацій у бізнесі. Це, дійсно, неймовірно, адже WOG – перша компанія з України, яка не тільки увійшла в шорт-лист, а й здобула першість. Така висока оцінка дає нам енергію та ентузіазм працювати ще більше, залишатися лідером і просувати європейський сервіс на ринку".

  Компанія щодня прагне покращувати свої сервіси, щоб кожен клієнт отримував позитивний досвід при взаємодії з брендом. Із цією метою мережа АЗК активно впроваджує інноваційні рішення: програму лояльності, мобільний додаток, сервіс заправки і оплати палива WOG PAY, завдяки якій споживач може, не виходячи з машини, отримати необхідні послуги на заправці та ін.

  У 2013 році WOG змінила своє розуміння бізнесу і ринкову стратегію, сфокусувавши зусилля на ритейл-напрямку. Тоді ж ухвалено рішення виходити за рамки АЗК, реалізовуючи товари і послуги в непаливному сегменті. Завдяки такому нестандартному рішенню, заклади WOG CAFE сьогодні успішно працюють у центральних частинах міст Києва і Львова, в аеропорту "Київ" (Жуляни), а також у швидкісних поїздах Інтерсіті. Найближчим часом WOG CAFE відкриє ще дві точки – в Міжнародних аеропортах "Бориспіль" та "Львів". І, як обіцяють у компанії, це тільки початок.

  Попередній матеріал
  Розвідка дізналася, як Кремль планує задіяти своїх військових на фейкових "виборах" в ОРДЛО
  Наступний матеріал
  У Києві через "замінування" закрили станцію метро "Майдан Незалежності" – вибухівки не знайшли (оновлено)
  Теги: