5.ua

Розпочала роботу унікальна "Лабораторія індустрії моди" від "Софторг"

Відкриття першої Лабораторії індустрії моди, вартість якої близько 500 тис. грн, відбулося в Київському національному університеті технологій та дизайну

Кінець 2017 року для українського ринку легкої промисловості ознаменувався подією, яка виведе розвиток галузі на новий рівень. Компанія "Софторг" спільно з виробником обладнання JUKI ініціювала і втілила в життя унікальний для ринку країни проект – "Лабораторію індустрії моди", оснащену найновішим високотехнологічним швейним обладнанням японського виробника.

Відкриття першої "Лабораторії індустрії моди", вартість якої близько півмільйона гривень, відбулося в Київському національному університеті технологій та дизайну в кінці минулого року. Треба відзначити, що деякі машини, подаровані компанією "Софторг" університету, ще не були запущені в продаж навіть в Європі.

5.ua

"Це перший в Україні проект, який надає можливість молодим фахівцям легкої промисловості навчатися на ультрасучасних високотехнологічних машинах", – говорить директор компанії "Софторг" Олександр Звєрєв: "Наша компанія поставила дане обладнання для забезпечення належного навчального процесу студентів КНУТД, що зможе значно підвищити рівень професіоналізму молодих технологів, дизайнерів, швейників".

5.ua

"Софторг" не збирається зупинятися – компанія активно вкладає кошти в розвиток ринку легкої промисловості України, і вже в лютому 2018 року оснастить інноваційним обладнанням аудиторію в Хмельницькому національному університеті. А в подальшому – сучасні класи з новітньою високотехнологічною технікою японського виробника отримають ВНЗ й інших міст України. Завдяки такій ініціативі, рівень професіоналізму і практичної адаптованості молодих фахівців в легкій промисловості підвищиться в рази, навички та вміння студентів і випускників ВНЗ будуть відповідати сучасним запитам роботодавця, а результати їх праці – вимогам ринку.

5.ua

Крім цього, на базі "Лабораторії індустрії моди" в КНУТД "Софторг" планує проведення майстер-класів, тренінгів та семінарів із залученням японських інженерів і технологів вищого рівня не тільки для студентів університету, а й для представників галузі, які бажають підвищити кваліфікацію. Так, перший майстер-клас від світових фахівців з обладнання швейних виробництв відбудеться вже 25 січня. Під час заходу учасники зможуть отримати корисні поради та рекомендації експертів, як оптимізувати свій бізнес, завдяки інноваційним технологіям, а також протестувати новітнє обладнання JUKI.

Це, дійсно, початок відліку нового часу українського легпрому.

Попередній матеріал
У залізничних міжнародних касах відтепер можна платити карткою
Наступний матеріал
Міносвіти змінило порядок проведення ЗНО
Теги:
Loading...