nm.house

Проект "Наших 50. Серце українського дизайну" у новому форматі

  Пресс-конференція присвячена офіційному старту проекту "Наших 50. Серце українського дизайну" від компанії NM House відбудеться 6 липня о 12:00 в салоні HIS за адресою місто Київ, вулиця Івана Федорова, 1

  Проект "Наших 50" стартував у 2015 році. Тоді 50 кращих архітекторів та дизайнерів України отримали нагороду від компанії NM House та всеукраїнське визнання. В цьому році цифра "50" отримала новий формат та нову ідею. Зібравши команду з топових дизайнерів та компаній, NM House презентує свій авторський проект.

  9 талановитих дизайнерів та дизайн-студій створять ексклюзивну колекцію предметів інтер'єру та декору у співробітництві з вихованцями дитячого будинку "Чебурашка" (смт. Рокитне).

  Серед партнерів NM House – найвідоміші українські дизайнери: Сергій Махно (Sergey Makhno Architects), Валерія Якуша (Yakusha Design), Павло Вєтров (Pavel Vetrov Studio), Сольмаз Фуляді (дизайн студія Solmaz Primavera), Валерій Кузнецов (decorkuznetsov), Ольга Терефєєва та Ольга Власенко (VODOdesign), Світлана та Сергій Забуранні (DesignMe), Артем Пономаренко (WOODWERK), меблі MIMI.

  Лімітовану дизайнерську колекцію прикрасять принти, основані на малюнках дітей - вихованців дитячого будинку. Всі, хто бажає придбати будь-який з предметів меблів або декору зможуть зробити це на фінальному благодійному аукціоні восени цього року. Всі зібрані кошти будуть віддані на реалізацію головної мети проекту – облаштування майданчика для спорту та відпочинку, а також ландшафтний дизайн ділянки дитячого будинку.

  Під час прес-конференції буде можливість поспілкуватися з дизайнерами-учасниками проекту, побачити, які саме малюнки вони обрали для подальшої роботи, та дізнатися про плани відносно предметів, що будуть створені спеціально для проекту.

  Прес-конференція відбудеться у салоні HIS за адресою місто Київ, вулиця Івана Федорова, 1, 6 липня о 12:00.

  Попередній матеріал
  Українські та норвезькі вчені разом створюють 3D-міношукач – МОН
  Наступний матеріал
  Президент Грузії про "повзучу" окупацію РФ: Росія діє за середньовічною логікою, від якої людство давно відмовилося
  Теги: