Tecno-mobile
Tecno-mobile tecno-mobile

Прем'єра Tecno Mobile в Україні

Відтепер на українському ринку смартфонів з’явився ще один потужний гравець

Бренд Tecno Mobile заснований ще у 2006 році у Китаї, який є преміальним брендом компанії TRANSSION HOLDINGS, нині входить до десятки лідерів світового ринку смартфонів.

Це смартфони, в яких акцент робиться на якісну камеру, оснащену найновішими технологіями для покращення знімків. Компанія також випускає, планшети та кнопкові телефони.

Джеймс Чен, керівник бизнесу Tecno Mobile в Україні, розповідає: "Сьогодні ми з радістю готові презентувати наші камерофони Tecno Mobile. Презентуємо 5 основних моделей. І дуже сподіваємось, що кожна з них знайде свого господаря".

Tecno-mobile
Tecno-mobiletecno-mobile

Місія TECNO Mobile – створювати локалізовані для різних ринків продукти, використовуючи найновіші технології та дослідження. Філософія ж компанії - "Думай глобально - дій локально".

"У 2017 році наш бренд TECNO Mobile став найпопулярнішим брендом у Африці. Щодня наша компанія продає близько 300 тисяч пристроїв у понад 40 країнах світу на трьох континентах. Ми завжди прогресуємо і шукаємо щось нове і через це на наших соціальних сторінках близько 10 мільйонів підписчиків", – ділиться інформацією Джеймс Чен.

Tecno-mobile
Tecno-mobiletecno-mobile

TECNO Mobile - це глобальний гравець світового мобільного ринку, який динамічно розвивається, набираючи обертів щороку. Відтак обсяг продажів гаджетів компанії  з дня заснування склав близько 120 мільйонів. З 2016 року TECNO Mobile - офіційний партнер та постачальник смартфонів і планшетів футбольного клубу Манчестер Сіті. Нині у бренду 5 виробничих потужностей у Шанхаї, Пекіні, Нігерії та Кенії, з дизайн-командою у Франції.

Попередній матеріал
Невідомий кинув гранату: в окупованому Донецьку стався вибух у магазині – фото
Наступний матеріал
Росія – винна: ЄСПЛ виніс рішення про порушення прав людини у Придністров'ї
Теги: