5 канал
5 канал 5 канал

Правила розіграшу

  Вчися і вигравай гіроскутери від "5 каналу": акція стартує з 13 квітня і до кінця державного карантину, поки уроки транслюватимуть в ефірі телеканалу

  ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  1.1. Ці правила участі в розіграші (далі по тексту – "Правила") визначають порядок та умови проведення Розіграшу.
  1.2. Переможців Розіграшу буде визначено в порядку та на умовах, викладених у Правилах.
  1.3. Організатор Розіграшу, на свій розсуд, має право залучати для проведення Розіграшу третіх осіб.
  1.4. Організатором та виконавцем Розіграшу є Підприємство з іноземними інвестиціями у формі товариства з обмеженою відповідальністю Телерадіокомпанія "НБМ" (код ЄДРПОУ 22837796, місцезнаходження: 04176, м. Київ, вул. Електриків, 26) (далі по тексту – "Організатор").
  1.5. Організатор не несе відповідальності за неознайомлення Учасника з цими Правилами.
  1.6. Територія проведення Розіграшу: Розіграш проводиться на всій території України (за винятком тимчасово окупованих територій та території проведення Операції Об'єднаних сил).
  1.7. Період проведення Розіграшу: Розіграш проводиться з 13 квітня 2020 року до кінця державного карантину. Період проведення Розіграшу може бути змінено Організатором за його власним рішенням.
  1.8. Результати Розіграшу публікуються в соціальних мережах Facebook (facebook.com/5kanal/) та на веб-сайті (5.ua) в день визначення Переможців Розіграшу під публікацією з правилами Розіграшу.
  1.9. Розіграш не є лотереєю, азартною або іншою, заснованою на ризику грою, і учасники Розіграшу не несуть майнових ризиків, пов'язаних з участю в Розіграші. Процедура проведення Розіграшу не пов'язана з внесенням учасниками плати. Організатор не отримує винагороду від Учасників за участь у Розіграші.
  1.10. Мета проведення Розіграшу – популяризація знань.

  ТЕРМІНИ
  2.1. "Учасник" – учень 7-го класу загальноосвітньої школи – глядач телевізійного каналу "5 канал", який відповідає вимогам Розділу 3 цих Правил, підтвердив свою Участь у Розіграші та виконав усі дії, передбачені цими Правилам.
  2.2. "Заохочення" – приз, наданий з метою популяризації знань, які здобуваються на умовах, передбачених цими Правилами.
  2.3. "Переможець" – Учасник, який належним чином і в повному обсязі виконав Правила Розіграшу та отримав право на одержання Заохочення Розіграшу.

  ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ РОЗІГРАШУ
  3.1. Участь у Розіграші можуть взяти учні 7-го класу загальноосвітньої школи (за згодою батьків або офіційних опікунів), які з понеділка по п'ятницю кожного дня з 10-ї до 12-ї години дивляться трансляцію уроків на телевізійному каналі "5 канал", та які в період проведення Розіграшу виконали всі Правила та умови Розіграшу.
  3.2. Учасниками Розіграшу не визнаються та не можуть бути такі особи, незалежно від виконання ними умов цих Правил:
  3.2.1. власники, працівники та представники Організатора, партнерів Розіграшу і будь-яких інших осіб, які беруть участь у підготовці та проведенні Розіграшу, та їхні близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки, дід, баба);
  3.2.2. особи, які на момент проведення Розіграшу не є учнями 7-го класу загальноосвітньої школи. Організатор Розіграшу не зобов'язаний перевіряти право та дієздатність Учасників Розіграшу;
  3.2.3. учні 7-го класу загальноосвітньої школи, які не отримали згоду батьків або офіційних опікунів на участь у Розіграші;
  3.2.4. будь-які юридичні особи.
  3.3. Беручи участь у Розіграші, Учасник Розіграшу підтверджує, що він ретельно ознайомився з Правилами Розіграшу та погоджується з усіма умовами цього Розіграшу.
  3.4. Під час участі в Розіграші Учасники зобов'язуються дотримуватися вимог цих Правил і норм чинного законодавства України та в разі невиконання вимог цих Правил і вимог законодавства України втрачають право на подальшу участь у Розіграші.
  3.5. У разі надання недостовірних даних Учасником Розіграшу, в тому числі щодо засобів зв'язку, наданих, в т.ч. для отримання Заохочення, Організатор звільняється від обов'язку вручення Заохочення, а такий Учасник втрачає право на отримання такого Заохочення.
  3.6. Учасники Розіграшу, які порушують вимоги цих Правил, підлягають відстороненню Організатором від участі в Розіграші.

  УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ РОЗІГРАШУ
  4.1. Для того, щоб взяти участь у Розіграші та стати Учасником Розіграшу всім охочим, які відповідають вимогам цих Правил, необхідно протягом Періоду проведення Розіграшу виконати дії в такій послідовності:
  - щодня у будні з понеділка по п'ятницю з 10-ї до 12-ї години уважно дивитися трансляцію уроків на телевізійному каналі "5 канал";
  - під час трансляції уроків з 10-ї до 12-ї години на екрані періодично з'являтимуться зображення гривневих банкнот різного номіналу;
  - потрібно порахувати, яку суму гривень Учасник Розіграшу побачив на екрані впродовж двох годин;
  - надіслати відповідь (прораховану суму гривень) у VIBER на номер 050 478 23 91 одразу після закінчення трансляції уроків о 12-й годині впродовж 10 хвилин;
  - відповіді, отримані після 12.10, не зараховуються і участі у Розіграші не беруть.
  Обов'язковою умовою для участі в Розіграші є можливість присутності (прибуття) особисто Учасника з батьками (одним з батьків) або офіційним опікуном/опікунами на вручення Заохочення в м. Києві. Отримувачем призу може бути тільки повнолітня особа.
  Один Учасник може надіслати тільки одне повідомлення на день з варіантом відповіді.
  Учасники, які не виконають будь-яку з вищезазначених умов та/або не отримали згоди на Участь у Розіграші батьків або офіційних опікунів, не братимуть участі у визначенні Переможців Розіграшу.
  4.2. Учасники, які виконали всі перелічені в п. 4.1. цих Правил дії, можуть претендувати на Заохочення Розіграшу. Визначення Переможця Розіграшу, який отримає право на Заохочення, буде проводитися на безоплатній основі щотижня за допомогою сервісу генератора випадкових чисел random.org. До сервісу для проведення визначення Переможців Розіграшу, які отримають право на Заохочення, будуть додані контактні дані Учасників (номер телефону).
  4.3. Визначення Переможця Розіграшу, який отримає право на Заохочення, буде проводитися щотижня шляхом Розіграшу 1 (одного) гіроскутера. Переможця Розіграшу буде визначено з кола Учасників Розіграшу, які правильно ЩОДНЯ ПІДРАХОВУВАЛИ СУМУ ВСІХ НОМІНАЛІВ БАНКНОТ протягом поточного тижня. Оголошення Переможця Розіграшу відбуватиметься в ефірі телевізійного каналу "5 канал", в новинах, щоп'ятниці з одночасним повідомленням Учасника, номер телефону якого було вибрано, про перемогу. У повідомленні буде зазначено детальні умови отримання Заохочення Розіграшу. Моментом отримання повідомлення вважається момент відправлення повідомлення Організатором відповідному Учаснику. В разі відсутності відповіді від відповідного Учасника протягом 12 (дванадцяти) годин з моменту відправлення Організатором повідомлення про отримання права на Заохочення, відповідний Учасник втрачає право на отримання Заохочення, а Розіграш відповідних даних вважається таким, що не відбувся.
  4.4. Організатор Розіграшу зберігає за собою право змінювати процедуру та час визначення Переможця Розіграшу шляхом розміщення відповідної інформації на сайті 5.ua.
  4.5. Переможець Розіграшу або батьки/офіційні опікуни, визначені в порядку, передбаченому в п. 4.3. цих Правил, повинні протягом 12 (дванадцяти) годин з моменту відправлення їм Організатором повідомлення про отримання права на Заохочення зв'язатися з Організатором за телефоном +38 (044) 351-77-20 і надіслати повідомлення на e-mail: office@5.ua; та підтвердити свою готовність отримати Заохочення на умовах цього Розіграшу або повідомити про неможливість отримання Заохочення. Організатор інформує Переможця Розіграшу про порядок подальшої комунікації, а також про місце, час та порядок отримання Заохочення.
  4.6. Результат визначення Переможця Розіграшу, який отримав право на Заохочення, затверджується комісією Організатора шляхом проставлення підписів членів комісії на роздрукованому зображенні (скріншоті) з результатами випадкового вибору (відповідно до порядку, визначеного в п. 4.2. цих Правил). Результат визначення Переможця Розіграшу є остаточним і оскарженню та перегляду не підлягає. Організатор гарантує об'єктивність проведення процедури визначення Переможців Розіграшу.
  4.7. Організатор Розіграшу зберігає за собою право транслювати процедуру вручення Заохочення Переможцю Розіграшу шляхом розміщення відповідного відеоряду на телевізійному каналі "5 канал", на сайті 5.ua та на офіційній сторінці каналу в соціальній мережі Facebook (facebook.com/5kanal/).

  ФОНД ЗАОХОЧЕННЯ
  5.1. Заохоченням Розіграшу є Гіроскутер.
  5.2. Фонд заохочення – 10 (десять) Гіроскутерів.
  5.3. Кількість Заохочень обмежена і становить число, визначене в п. 5.2. цих Правил. Обов'язки Організатора обмежуються зазначеною кількістю та видами Заохочень та не виходять за межі Фонду Заохочень.
  5.4. Заохочення надаються партнерами Організатора, призначені для особистого використання Учасниками Розіграшу та не мають і не можуть мати ознак рекламного, комерційного чи будь-якого іншого замовлення.
  5.5. Заохочення Розіграшу обміну не підлягають.
  5.6. Заохочення Розіграшу не може бути замінене грошовим або будь-яким іншим еквівалентом.
  5.7. Учасники Розіграшу мають право отримати Заохочення винятково на умовах, які визначені в цих Правилах.
  5.8. Переможець Розіграшу може отримати відповідне Заохочення лише один раз у межах відповідного Розіграшу.

  ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ЗАОХОЧЕНЬ
  6.1. Для отримання Заохочення Переможцю Розіграшу необхідно з'явитися у зазначений представниками Організатора, в порядку, передбаченому п. 4.5. цих Правил час, у зазначеному представниками Організатора місці з батьками або офіційними опікунами, які зобов'язані мати при собі:
  - документ, що посвідчує особу: паспорт громадянина України або документ, що його замінює (згідно із законодавством України);
  - картку платника податків РНОКПП (ІПН).
  6.2. У разі, якщо з будь-яких причин Переможці Розіграшу не можуть отримати Заохочення Розіграшу особисто, такий Переможець не має права передати/відступити своє право будь-якій третій особі.
  6.3. Організатор не відповідає за будь-які витрати Переможця Розіграшу, пов'язані з отриманням Заохочення. Переможці самостійно оплачують транспортні та інші витрати для прибуття (проїзду/проходу) до місця отримання Заохочення. Переможці самостійно вирішують усі питання, пов'язані з прибуттям до місця отримання Заохочення. Організатор не несе відповідальності за неотримання Переможцем Заохочення в зв'язку з неможливістю прибуття в зазначені представниками Організатора місце та час.
  6.4. Учасник Розіграшу, що здобув право на отримання Заохочення Розіграшу, автоматично втрачає набуте ним право на його отримання без будь-яких компенсацій у наступних випадках, незалежно від того, у який час стали відомими вказані обставини:
  – якщо такий Учасник Розіграшу у встановлений цими Правилами період не надасть підтвердження можливості та згоди на отримання Заохочення;
  – якщо такий Учасник Розіграшу заявив про свою відмову від отримання Заохочення;
  – якщо такий Учасник Розіграшу заявив про неможливість прибути для отримання Заохочення у визначений представником Організатора час та місце, або не прибув у визначений представником Організатора час та місце;
  – якщо такий Учасник Розіграшу належить до кола осіб, вказаних в п. 3.2. цих Правил;
  – у разі порушення або невиконання або неналежного виконання будь-яких умов цих Правил.
  6.5. Заохочення поверненню чи обміну не підлягає. Виплата грошового еквіваленту не допускається. Заміна Заохочення іншими товарами або послугами не допускається. У разі відсутності у Переможця можливості або бажання отримати або використати Заохочення з будь-яких причин, Організатор не сплачує Переможцю жодних компенсацій, пов'язаних з такою неможливістю використання/отримання Заохочення.
  6.6. Організатор не несе жодної відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Розіграшу, в т.ч. інформації щодо контактів з ними. Всі негативні наслідки надання такої інформації несе відповідний Учасник Розіграшу.
  6.7. Неухильне додержання всіх умов цих Правил, виконання всіх передбачених цими Правилами дій та надання всієї передбаченою цими Правилами інформації/документів є необхідною умовою отримання Переможцями Розіграшу Заохочень. Відмова від виконання будь-яких положень цих Правил та/або ненадання/неповне надання необхідної інформації/документів, та/або невиконання (неналежне виконання) всіх передбачених цими Правилами дій позбавляє відповідного Учасника права на одержання Заохочення. При цьому такий Учасник вважається таким, що відмовився від отримання Заохочення та не має права на вимогу/одержання від Організатора будь-якої компенсації.

  НАДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
  7.1. Виконавши дії, передбачені п. 4.1. цих Правил, особа автоматично стає Учасником Розіграшу, погоджується з Правилами цього Конкурсу та дає згоду на публікацію інформації про себе, а також на оприлюднення свого імені, прізвища, фото та відеоряду вручення Заохочення (якщо таке буде), які він надає для участі в Розіграші, в будь-яких засобах масової інформації, в інтернеті, та згоду на повідомлення/оприлюднення/демонстрації цієї інформації/фото в ефірі телевізійного каналу "5 канал" та, відповідно, на сайті http://www.5.ua, без сплати будь-якої винагороди, в т.ч. роялті, такому Учаснику. Організатор залишає за собою право використовувати імена Переможців у всіх своїх маркетингових матеріалах.
  7.2. Беручи участь у Розіграші, Учасник розуміє та погоджується з цими Правилами і тим, що будь-яка добровільно надана ним інформація, у тому числі персональні дані, можуть збиратися, використовуватися, оброблятися, реєструватися та зберігатися Організатором винятково з метою вручення Заохочень, а також на інші цілі, визначені цими Правилами.
  7.3. Учасники Розіграшу, беручи участь у Розіграші, добровільно погоджуються надати Організатору інформацію (включаючи особисту), визначену Організатором як необхідну для участі в Розіграші або для отримання Заохочення.
  7.4. Учасник Розіграшу бере участь у Розіграші особисто, від свого імені, добровільно та самостійно. Учасник Розіграшу бере на себе всі ризики щодо наслідків та відповідальності, пов'язані з участю в Розіграші, отриманням права на Заохочення та отриманням Заохочення.
  7.5. Порушення Учасниками Розіграшу цих Правил або відмова Учасників Розіграшу від належного виконання цих Правил (у т. ч. порушення порядку та строків проведення Розіграшу та/або отримання Заохочення Розіграшу тощо) та/або ненадання будь-якої інформації/документів, визначених Організатором як необхідних для отримання Заохочення, вважається відмовою Учасника від участі в Розіграші. При цьому така особа не має права на одержання від Організатора Розіграшу та/або залучених ним третіх осіб будь-якої компенсації.
  7.6. Інформація, що надається Учасником для участі в Розіграші та/або отримання Заохочення, є інформацією щодо персональних даних Учасника та охороняється відповідно до чинного законодавства України. Взяття Учасником участі в цьому Розіграші підтверджує правильність наданої інформації та згоду на її подальше використання та оброблення.
  7.7. Беручи участь у Розіграші, Учасник розуміє та погоджується з цими Правилами та тим, що будь-яка добровільно надана ним інформація, у тому числі персональні дані, можуть збиратися, використовуватися, оброблятися, реєструватися та зберігатися Організатором з метою вручення Заохочень, а також на інші цілі, визначені цими Правилами.
  7.8. Приймаючи умови цих Правил, Учасник тим самим надає згоду Організатору на такий збір, обробку, зберігання та використання персональних даних для вказаних цілей і, зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника/Переможця, інтерв'ю або інших матеріалів про нього з маркетинговою, рекламною метою, в тому числі, але не обмежуючись: правом публікації (в т.ч. його імені та зображення/фотографії) в засобах масової інформації, відео та аудіо матеріалах, розміщенням у мережі інтернет без будь-яких обмежень щодо часу, способу, місця та території використання, і таке використання не передбачає сплати будь-якої винагороди та не підлягає відшкодуванню та/або компенсації.
  7.9. Учасники Розіграшу не мають застережень стосовно передачі своїх персональних даних, в межах і для цілей цих Правил Організатору. Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані Організатором, у період проведення Розіграшу та занесені в базу даних, можуть бути в подальшому використані організатором без будь-яких часових обмежень, в тому числі з рекламними цілями – для відправлення інформації, повідомлень і таке інше. Оброблення персональних даних про расове, етнічне походження, політичні, релігійні переконання, про членство в політичних партіях та професійних спілках, а також даних, що стосуються здоров'я чи статевого життя – не здійснюється.
  7.10. Організатор гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманої інформації він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України про захист персональних даних, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраної інформації і надавати її лише тим, хто має на це достатні законні підстави та у порядку, що визначений чинним законодавством України.
  7.11. Беручи участь у Розіграші, кожен Учасник Розіграшу підтверджує, що він, з моменту початку його участі в Розіграші, належним чином повідомлений про мету збору його персональних даних та ознайомлений з правами, визначеними в ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних".
  7.12. Організатор не несе будь-якої відповідальності за захист персональних даних Учасників від неправомірного або випадкового доступу до них третіх осіб, а також інших неправомірних дій. Організатор також не несе будь-якої відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника з розміщення таких персональних даних.
  7.13. Кожен з Учасників Розіграшу зберігає за собою право доступу до своїх персональних даних, право на внесення змін, а також на вимогу припинення оброблення своїх персональних даних.

  ІНФОРМУВАННЯ ПРО УМОВИ РОЗІГРАШУ
  8.1. Відносини між Учасниками та Організатором регламентуються цими Правилами та чинним законодавством України. Інформування щодо Правил та умов проведення Розіграшу здійснюється за допомогою розміщення цих Правил на інтернет-сайті 5.ua, з гіперпосиланням на ці Правила.
  8.2. Організатор залишає за собою право на власний розсуд змінювати, доповнювати або видаляти будь-які умови цих Правил у будь-який час без попереднього повідомлення про це Учасників. Зміни та/або доповнення до Правил набувають чинності з дати розміщення таких змін та/або доповнень на інтернет-сайті 5.ua, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами та/або доповненнями до цих Правил.

  ІНШІ УМОВИ
  9.1. Беручи участь у Розіграші, Учасник Розіграшу підтверджує факт ознайомлення з цими Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними. Організатор має право в будь-який момент протягом всього строку проведення Розіграшу вносити зміни та/або доповнення до Правил. Учасник заздалегідь погоджуєтеся з можливими змінами Правил та зобов'язується дотримуватися відповідних змінених Правил. Порушення Учасником умов цих Правил або відмова Учасника від належного виконання цих Правил вважається відмовою Учасника від участі в Розіграші та отримання Заохочень, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора будь-якої компенсації.
  9.2. Беручи участь у Розіграші, тим самим кожен Учасник підтверджує свою згоду на безкоштовне надання таким Учасником інформації/фотографії/зображення з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, в тому числі в розумінні положень статей 296, 307 та 308 Цивільного кодексу України та відповідно до інших норм чинного законодавства України.
  9.3. Організатор забезпечує неупередженість та об'єктивність процедури визначення Переможців, що мають право на отримання Заохочень, відповідно до цих Правил.
  9.4. Організатор залишає за собою право стосовно надання чи ненадання роз'яснень Учасникам щодо визначення Переможців.
  9.5. Організатор на свій власний розсуд може визнати неможливою подальшу участь в Розіграші будь-якої особи, яка діє порушуючи ці Правила, діє деструктивним чином, або вчиняє дії, метою яких є образа, погрози та заподіяння шкоди будь-якій іншій особі, яка може бути пов'язана з Розіграшем.
  9.6. Якщо з будь-якої причини будь-який аспект цього Розіграшу не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп'ютерними вірусами, неполадками в роботі мережі інтернет, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними несправностями та з будь-якої іншої причини, неконтрольованої Організатором, яка спотворює або стосується виконання, безпеки, чесності, цілісності або належного проведення Розіграшу, Організатор може на власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Розіграшу.
  9.7. Організатор не несе відповідальності за:
  – неотримання переможцем Заохочення з вини самого Переможця;
  – неотримання переможцем Заохочення в зв'язку з настанням форс-мажору, передбаченого цими Правилами;
  – за відмову Переможця від одержання Заохочення;
  – у разі неможливості ідентифікувати Переможця Розіграшу;
  – інші обставини, які не залежать від Організатора.
  В будь-якому разі Організатор не сплачує Переможцю жодних компенсацій.
  9.8. Під час проведення Розіграшу чи після його закінчення Організатор не зобов'язаний вести переписку з потенційними учасниками і надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення, визначення Переможців на умовах Розіграшу чи будь-яких інших подібних питань щодо Розіграшу.
  9.9. Проїзд до місця отримання Заохочення Розіграшу і в зворотному напрямку, проживання, харчування, а також всі інші та будь-які витрати, пов'язані з отриманням відповідного Заохочення Переможцем Розіграшу оплачуються Переможцем, компенсації чи поверненню Організатором не підлягають.
  9.10. Організатор та Учасники вживатимуть усіх необхідних заходів для вирішення будь-яких суперечок, що виникають у зв'язку з цими Правилами та/або участю в Розіграші та/або отриманні Заохочення, або суперечок, що випливають з них, шляхом переговорів.
  9.11. Організатор не несе відповідальності за незабезпечення надання Переможцям Заохочення в разі настання форс-мажору: стихійного лиха, пожеж, повеней, військових дій будь-якого характеру, блокади, істотних змін у законодавстві, що діють на території проведення Розіграшу, та інш. У разі виникнення форс-мажору Розіграш припиняється, визначення Переможців та забезпечення надання Переможцям Заохочення не відбувається. При цьому жодних підтверджувальних документів стосовно настання форс-мажорних обставин, визначених у цьому пункті, Організатор Переможцям надавати не зобов'язаний та виплата будь-яких компенсацій Організатором не здійснюється.
  9.12. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.

  Попередній матеріал
  На Житомирщині виявили 20 нових випадків зараження COVID-19 – подробиці
  Наступний матеріал
  У лавах ЗСУ виявили 18 випадків COVID-19 – подробиці
  Теги:
  Loading...