5 канал

Піднімати тарифи на вантажні перевезення в 2018 році економічно безглуздо – ДРС

Лише протягом 2014-2016 років тарифи на вантажні перевезення УЗ зросли майже на 70%

Підвищення тарифів на вантажні перевезення на 15% має бути останнім принаймні до 2019 року. Про це йшлося під час наради робочої групи за участю міністерств, профільних асоціацій та Державної регуляторної служби.

Як зазначила очільниця Держрегуляторної служби Ксенія Ляпіна, піднімати тарифи вже наступного року економічно невигідно.

"Оскільки раніше звучали пропозиції про те, що треба зробити підняття тарифу на 15-16%, але окремими частинами протягом року, то зараз, якщо ми вже підняли на 15%, то далі піднімати вже немає сенсу економічно", – зазначила вона.

Як відомо, питання тарифів важливе для промисловців, які не мають альтернативи залізничним перевезенням. Нині вони пропонують уряду посилити контроль за формуванням цін на перевезення "УЗ", оскільки лише протягом 2014-2016 років тарифи зросли майже на 70%.

Як передбачається, результатом роботи групи стане меморандум, підписаний на найвищому державному рівні. "Підписантами цього меморандуму наша Федерація бачить Кабінет Міністрів: чи це може бути особисто прем'єр-міністр, або ті держслужбовці, яких він визначить", – говорить глава Федерації металургів України Сергій Біленький.

Також зараз йде мова про необхідність впровадження механізму регулювання цін на перевезення залізницею, щоб вони не ставали несподіванкою для бізнесу і мали під собою об'єктивне обґрунтування. В "Укрзалізниці" доцільність такої ідеї підтверджують.

"Дуже правильно, для нас необхідно, так само як і для бізнесу, розуміти яким буде залізничний тариф. Для нас це дохідна частина протягом декількох років, а не тільки одного місяця ", – наголосив в.о. глави "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

Попередній матеріал
Волонтери InformNapalm помітили на сході російську Р-330Ж "Житель"
Наступний матеріал
На Луганщині СБУ затримала росіянина, який їхав ремонтувати техніку терористів "ЛНР"
Теги:
Loading...