Samsung
Samsung 5.ua

П'ять причин придбати LED-телевізор Samsung

  LED-телевізори Samsung стрімко завоювали популярність і досі користуються шаленим попитом

  Компанія Samsung завжди вважалася одним з найкращих виробників телевізорів, оскільки робила все можливе, щоб задовольнити потреби потенційних власників своєї продукції. Розвиток інноваційних технологій найбільш позитивним чином відображається на асортименті брендових телевізорів.

  Так, чудовим дітищем нового тисячоліття стали пристрої, оснащені якісними LED-дисплеями. Купити LED телевізори Samsung можна в мережі мойо, а ось чому саме вони стрімко завоювали популярність і досі користуються шаленим попитом спробуємо з'ясувати нижче.

  Переваги LED телевізорів Samsung

  На офіційному сайті компанії представлено надзвичайно широкий асортимент девайсів, найважливішими плюсами яких є:

  • 1. Стильний та сучасний дизайн. Як і всі інші розробки відомої корпорації Samsung, телевізори з LED-екранами є не лише функціональними, надійними та довговічними, а й іміджевими продуктами. Саме тому вони виглядають привабливо, стильно та оригінально. До того ж, Samsung використовує нейтральні кольори та надає перевагу правильним форм-факторам, які ідеально вписуються у будь-який інтер'єр.
  • 2. Висока якість зображення. Завдяки LED-технології переглядати телевізійний контент стало приємніше і комфортніше у кілька разів. Якість зображення просто не може не тішити. Реалістичність, контрастність, насиченість та оптимальний баланс чорного – те, чого варто очікувати власникам LED-телевізорів Samsung.
  • 3. Екологічність. Оскільки питання охорони оточуючого середовища наразі стоїть надто гостро, девайси з LED-екранами можуть в черговий раз опинитися в топі найпопулярніших різновидів телевізорів. Використання світлодіодних матриць дозволяє відмовитися від використання ртуті у процесі створення сучасних телевізорів.
  • 4. Енергоефективність. Телевізори типу LED споживають значно менше електроенергії, ніж їхні старші "родичі". У порівнянні з, наприклад, традиційними рідкокристалічними телевізорами, LED-пристрої використовують за місяць приблизно на 35-40% менше електроенергії.
  • 5. Компактні розміри. Технологія LED дозволила заговорити про втілення у життя найсміливіших розробок – наприклад, телевізорів, товщина яких ледь сягає 3 сантиметрів.

  Звичайно, суттєвою перевагою LED-телевізорів Samsung також можна назвати їхню надзвичайну функціональність, підтримку стандарту підвищеної чіткості та широкий спектр додаткових "фішок".

  Попередній матеріал
  Травматична зброя та газовий балончик: на Харківщині між місцевими жителями та невідомими у балаклавах сталася бійка
  Наступний матеріал
  Повітряний ас: український льотчик показав вищий пілотаж на авіашоу в Бельгії – відео
  Теги: