YouTube / Міст Медіа

"Окраса вулиці": Компанія "Ріел" зведе у Львові новий житловий чотириповерховий будинок із музичною школою

Архітектори кажуть новий будинок буде компактним та комфортним для проживання

Будівельна корпорація  "Ріел" починає будівництво на вулиці Ярославенка, 30. Компанія зведе новий житловий чотириповерховий будинок із музичною школою, яка носитиме ім"я відомого композитора Ярослава Ярославенка. Для багатьох дітей цього мікрорайону мистецька школа стане унікальною можливістю навчатися музиці.

Президент БК "Ріел" Ростислав Мельник розповів: "Думаю, що 1 червня ми цю школу передамо у комунальну власність міста для того щоби музична школа, яка знаходиться в церкві св. Антонія на Личаківській переїхала успішно вчитися і навчати наших юних дітей музичній справі".

Компанія "Ріел" отримала  дозвільні документи для початку будівництва та розробила проект будинку, який стане окрасою вулиці Ярославенка.

Своєю чергою головний архітектор проекту Володимир Следзь повідомив: "Отримати зараз дозвіл на будівництво є справа не проста. Дуже докладно перевіряються усі документи, як юридичні, так архітектурні, містобудівельні. Тільки в результаті того надається дозвіл на будівництво. Зараз це все досягнуто".

Архітектори кажуть новий будинок буде компактним та комфортним для проживання. У будинку 18 квартир різної площі  з вбудованими приміщеннями громадського обслуговування, творчими майстернями та котельнею на даху. А громада міста отримає приміщення площею 400 квадратних метри для занять музикою.

Попередній матеріал
У центрі Маріуполя біля драмтеатру виявили гідродинамічну пушку – фото
Наступний матеріал
"Обвинувачення тим, хто солодко спить в тилу": Луценко дав перше доручення новому військовому прокурору сил АТО
Теги: