Олександр Каленков
Олександр Каленков фото Цензор.НЕТ

Не маю ні надій, ні довіри до автоматичної системи розподілу піввагонів – Каленков

  За інформацією директора "Укрметалургпрому", забезпечення підприємств ГМК вагонами ЦТЛ залишилося у другій декаді вересня на старому рівні – 26%

  Президент об'єднання підприємств "Укрметалургпром" Олександр Каленков поділився підсумками боротьби за справедливе ставлення центрів транспортної логістики (ЦТЛ) до підприємств гірничо-металургійного комплексу за підсумками другої декади вересня. Про це повідомляє "Обозреватель".

  За його інформацією, забезпечення підприємств ГМК вагонами ЦТЛ залишилося на старому рівні і склало 26%. А ряд підприємств ГМК, з його слів, забезпечується за залишковим принципом (менше 10%), а "заповзятливі приватні компанії" відвантажують 100% своїх вантажів у вагонах держпарку. "Хотілося б спостерігати більш стрімку динаміку в забезпеченні піввагонами підприємств ГМК, адже показники які ми маємо на сьогодні ще дуже далекі від ринкової частки ЦТЛ", – зазначив Каленков.

  Він також відзначив, що не покладає надій на обіцяне керівництвом УЗ впровадження автоматичної системи розподілу піввагонів: "Автоматичний розподіл парку зерновозів викликає цілий ряд нарікань і негативних відгуків з боку представників АПК. Виникає питання, чому менеджмент УЗ не хоче нас чути і просто забезпечити рівномірне надання піввагонів окремим вантажовідправникам України на рівні 35% від їх середнього фактичного навантаження. Не обов'язково застосовувати сумнівні автоматизовані програми і програмне забезпечення, які тільки за камуфлюють вплив людського фактора і відповідно – зловживання в розподілі вагонів".

  Глава "Укрметалургпрому" резюмував: "Закликаю Є. Кравцова (т.в.о голови правління "Укрзалізниці") згадати про доручення прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана і забезпечити рівномірний рівень надання держпарку всім вантажовідправникам, в тому числі на адресу підприємств ГМК. Наша пропозиція залишається незмінною – забезпечення всіх вантажовідправників має бути на рівні частки ЦТЛ на ринку піввагонів, а це становить 35-40%"

  Попередній матеріал
  США закликали російську окупаційну владу скасувати вирок Семені
  Наступний матеріал
  Повітряна атака РФ у Сирії: союзники США звинуватили Росію в загибелі своїх бійців
  Теги: