5.ua

Нацгвардія перейде на єдину IT-платформу

  Експерти Скандинавско-балтійської програми допомоги (NBAP) допоможуть Нацгвардії зі створенням єдиної IT-платформи

  Вона необхідної для впровадження електронних баз даних НГУ з метою подальшого удосконалення системи внутрішнього аудиту і системи виявлення та запобігання корупції. Про це було заявлено в ході спільного прес-брифінгу Національної гвардії України і NBAP, який пройшов в Українському кризовому медіа-центрі.

  Передбачається, що процес впровадження IT-платформи буде повністю завершено до кінця 2017 року. Він буде включати в себе розробку платформи, придбання і встановлення необхідного обладнання, а також навчання персоналу.

  Як прокоментував цю інформацію головний спеціаліст відділу євроатлантичної інтеграції та двосторонніх зв'язків управління міжнародного співробітництва ГУ НГУ, керівник Центру підготовки "PATRIOT" Костянтин Паршин, введення електронних баз даних дасть можливість ефективно розподіляти ресурси, здійснювати планування (в тому числі і фінансове) і вести повноцінний облік.

  "Запровадження електронного документообігу та електронної системи обліку особистого складу не тільки дозволять заощадити мільйони завдяки появі механізму оперативного контролю розподілу ресурсів. Все це істотно підвищить ефективність роботи системи, зробить її прозорішою і, найголовніше, виведе сервісні функції міністерства на належний рівень", - Зазначив Костянтин Олександрович.

  Костянтин Паршин також акцентував увагу на тому, що початок роботи по впровадженню єдиної IT-платформи - це дуже важливий етап не тільки в реформуванні НГУ, а й в реформі всього сектора державної безпеки і оборони в цілому.

  "Команда Міжнародного проекту« Центр підготовки "PATRIOT", безумовно, підключиться до цієї роботи і зробить все можливе, щоб допомогти колегам з НГУ реалізувати проект в максимально короткі терміни!", - додав Костянтин Паршин.

  Попередній матеріал
  Amnesty International зробила заяву щодо викраденого кримського татарина
  Наступний матеріал
  Волонтер Яна Зінкевич вийшла заміж
  Теги:
  Loading...