офіційний сайт \"Укргазбанку\"

Мінфін і держбанки реалізовують проект фінансування МСБ України на 400 млн євро

  У рамках укладеної тристоронньої угоди між Мінфіном, АБ "Укргазбанк" та АТ "Укрексімбанк" надаватимуться субкредити українським підприємства малого та середнього бізнесу

  "Укргазбанк" підписав угоду з Міністерством фінансів про виділення 50 млн євро на фінансування малого та середнього бізнесу – в рамках спільного проекту України та Європейського інвестиційного банку "Основний кредит для МСП та компаній з середнім рівнем капіталізації". Проект обсягом у 400 млн євро було започатковано для розвитку МСБ України, інформує прес-служба банку.

  Голова правління "Укргазбанку" Кирило Шевченко впевнений, що це підписання є надзвичайно важливим не тільки для державного Національного банку та його клієнтів, а й взагалі – для ефективного розвитку економіки України. У МСБ вбачається значний потенціал розвитку та чималий резерв для сталого зростання економіки. "Клієнти фінустанови мають можливість доступу до довгострокового фінансування та розширення обсягів власного бізнесу – доступне фінансування вже допомогло майже 46 тис. підприємців у всіх куточках України. На сьогодні кредитний портфель клієнтів МСБ становить майже 1,7 млрд грн, з них близько половини – 800 млн грн – видано за еко-напрямом", – зазначив він.

  У рамках укладеної тристоронньої угоди між Мінфіном, АБ "Укргазбанк" та АТ "Укрексімбанк" надаватимуться субкредити українським підприємства малого та середнього бізнесу для фінансування – як інвестицій, так і оборотного капіталу – за ставками, нижчими за звичайні. Кошти спрямовуватимуться на розвиток місцевого приватного сектора та інфраструктури. В рамках цієї програми кредитуватимуться проекти відновлюваних джерел енергії (використання енергії сонця, вітру, біомаси, мала гідроенергетика), енергоефективності, транспортування енергії, модернізації систем опалювання будинків, водопостачання та каналізації.

  Попередній матеріал
  Проект закону щодо реінтеграції ОРДЛО створить умови для звільнення окупованих територій – Турчинов
  Наступний матеріал
  Рада закрилася, а Президент приїхав: Порошенко провів у ВР засідання БПП
  Теги:
  Loading...