Мешканці Петропавлівської Борщагівки – з новим парком

  • На правах реклами
23 липня відбулося урочисте відкриття повністю реконструйованого Празького парку у селі Петропавлівська Борщагівка. Реконструкцію було проведено з ініціативи Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради за допомоги будівельно-девелоперського холдингу BD Holding, який є основним забудовником району.

Свято відбулося за участі представників Київської обласної держадміністрації, Києво-Святошинської райдержадміністрації та Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради, а також забудовника BD Holding. Цілий день присутніх тішили живою музикою, дитячими виступами, безкоштовними атракціонами, майстер-класами, частуваннями, розіграшами та безліччю інших розваг.

За півроку парк із занедбаного смітника було перетворено на справжній рекреаційний оазис з водною, спортивною, дитячою та відпочинковою зонами. на території всього парку облаштували пішохідні доріжки з лавочками та ліхтарями, зробили трав’яний настил. Тут розмістилися дитячі ігрові майданчики з гіркою-скеледромом, спортивні майданчики для дорослих, тенісні столи, прогулянкову зону зі столиками для пікніків. передбачені навіть електричні розетки для комфортної роботи з ноутбуком або іншою технікою. Розбито штучне озеро з дерев’яним настилом вздовж для зручного пересування та відпочинку. Територія парку огороджена за європейською практикою, цілодобово ведеться охорона і відеоспостереження.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Празький парк – це показовий приклад того, як ефективно можуть співпрацювати влада і бізнес на усіх рівнях, спільними зусиллями вирішуючи актуальні суспільно-соціальні питання. BD Holding, як соціально відповідальна компанія з європейським корінням, поступово і наполегливо втілює європейські цінності та підходи у роботі в Україні, доводячи свою компетентність та відповідальність не словом, а ділом.

Завдяки зусиллям забудовника село за останні кілька років у цілому значно модернізувалося: тепер тут регулярно курсує громадський транспорт, дороги освітлені, відкрилися великі супермаркети, тренажерні зали, торгово-розважальний центр, дитячі розвиваючі та медичні установи, салони краси, продуктові магазини, аптеки тощо. На сьогоднішній день BD Holding не бачить перешкод, щоб зробити з Петропавлівської Борщагівки повноцінний сучасний район Києва і відмінну рекреаційну зону не тільки для місцевих жителів, а й для всієї області.

Попередній матеріал
Кабінет міністрів затвердив перелік професій, які дають право виходити на пенсію достроково
Наступний матеріал
На Одещині силовики упіймали на хабарі прокурора
Теги:

Підводний світ: у Флориді із затонулих кораблів створюють парк для дайверів

Реконструкція Київського зоопарку обійдеться у 300 млн грн

Київський парк Шевченка перетворився на "Місто професій"

Турист опублікував відео, як кенгуру побив співробітника зоопарку: Це справжній бокс!