Марафон у США
Марафон у США 5.ua

Корпорація ROSHEN підтримала команду українських військових, яка візьме участь в 42-му Марафоні Морської піхоти США

  ВКиєві пройшла презентація команди українських військових, яких відібрали для участі в 42-му Марафоні Морської піхоти США

  16 серпня в Києві пройшла презентація команди українських військових, яких відібрали для участі в 42-му Марафоні Морської піхоти США, який відбудеться 22 жовтня. Квитки в США і назад, а також членські внески команді забезпечує корпорація ROSHEN. Бюджет такої підтримки становить 227 560 грн.

  Українські військові вже вдруге беруть участь у Марафоні Морської піхоти США. Втрата кінцівок і важкі поранення в АТО не завадили українським воїнам пробігти дистанцію в 10 кілометрів торік. Для кожного з них це була, в першу чергу, перемога над собою.
  В цьому році, як і в 2016 році, для участі були відібрані герої зі всієї України. Головні критерії - проходження служби в АТО і наявність поранення. Адже головна мета марафону - реабілітація.

  Цього року разом з військовими з усього світу будуть бігти:

  10 км
  1. Дмитро Блохін 
  2. Юрій Писарчук 
  3. Юрій Дмитренко 
  4. Павло Солоха 
  5. Артем Лукашук 

  42 км
  1. Микола Рудик 
  2. Єгор Терехов 
  3. Олександр Маланіч 
  4. Олександр Чалапчій - подолає дистанцію на велосипеді з ручним управлінням.

  Разом з командою бігти буде Вадим Свириденко. У минулому році він подолав дистанцію 10 км за 1:00 і 6 хвилин і був першим і єдиним учасником Марафону з такою кількістю ампутацій.

  Попередній матеріал
  Купа попелу й руїни: Окупанти РФ знищили будинки мирних жителів у Зайцевому
  Наступний матеріал
  У Барселоні фургон в'їхав у пішоходів, є поранені та загиблі
  Теги: