Конфлікт навколо житлового комплексу у Борисполі: забудовник заявляє про тиск

  Понад 10 мільйонів квадратних метрів житла, за даними Держстату, введено в експлуатацію в Україні за минулий рік. Серед зданих об'єктів – і перша черга колишнього довгобуду в Борисполі. Утім, об'єкт і досі в центрі протистояння

  Про тиск з боку місцевої влади заявляють у компанії "Бориспільміськбуд", що зводить житловий комплекс у Борисполі, на вулиці Київський шлях.

  Місцевий чиновник, секретар Бориспільської міської ради, Ярослав Годунок звинувачує забудовника у порушеннях, а інвесторів відмовляє від співпраці з ним: "Той, хто заплатив їм гроші, не зможе користуватися тим, що сьогодні не введено в експлуатацію, бо не виконано технічні умови. Це квартира, але ні опалення, ні води, ні каналізації, ні електроенергії в ній не буде ". Відповідне звернення він адресував інвесторам.

  У відповідь на звинувачення забудовник запросив журналістів на об'єкт, де продемонстрував акти під’єднання до водо-, газо- та електропостачання. Компанія "Бориспільміськбуд" взялася добудувати заморожений проект у 2011-му.

  Проте , запевняє директор "Бориспільміськбуду" Микола Ящишин, компанія не є правонаступником попереднього забудовника і не брала на себе його зобов'язань, зокрема, щодо відселення людей із сусіднього гуртожитку. В цьому та низці інших питань не знайшли спільної мови із місцевою владою. Втім, першу чергу таки ввели в експлуатацію влітку 2017-го. Саме тоді активізувався тиск, зауважує директор.

  Водночас, у компанії кажуть: інвестували в першу чергу понад 100 мільйонів гривень і залишилися у "мінусі". Тому запропонували інвесторам доплатити. За словами директора "Бориспільміськбуду", 10 відсотків інвесторів вже отримали документи та розпочинають ремонтні роботи.

  Крім того, 5 квартир у будинку придбала Нацгвардія для бійців. У "Бориспільміськбуді" наголошують: саме убік захисників пролунали образливі, нічим не підтверджені звинувачення чиновника.

  Забудовник констатує: через хвилю дезінформації частина інвесторів відмовляється йти на компроміс. У результаті – нестача коштів і тимчасова зупинка будівництва другої черги, що вже готова на 95 відсотків. Запевняють, як тільки фінансування відновиться, зможуть завершити її за декілька місяців.

  Попередній матеріал
  У Польщі помер 23-річний чемпіон України з мас-рестлінгу – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Бойовики 30 разів відкривали вогонь минулої доби: обстріляли Донецьку фільтрувальну станцію
  Теги: