ТЕДІС Україна
ТЕДІС Україна www.dsnews.ua

Компанія "ТЕДІС Україна" потрапила до списку "ТОП-100. Рейтинги найсильніших"

  Експерти оцінювали учасників за п'ятьма критеріями: репутація на ринку, ефективність, новаторське мислення, стратегічне планування та антикризове управління

  29 березня журнал "ТОП-100. Рейтинги найбільших" опублікував рейтинг 25 кращих фінансових директорів України - про це повідомляє ресурс dsnews.ua.

  Фінальний список формувався на підставі оцінок експертного журі (70%) і редколегії (30%). Експерти оцінювали учасників за п'ятьма критеріями: репутація на ринку, ефективність, новаторське мислення, стратегічне планування та антикризове управління. Заступник генерального директора з фінансових питань "ТЕДІС Україна" Валентина Дячук зайняла 5-е місце в рейтингу.

  У коментарі журналу "ТОП-100. Рейтинги найбільших" Валентина Дячук заявила, що в поточних умовах фінансовий директор не повинен замикатися в межах зони відповідальності свого департаменту, а бути бізнес-партнером для СЕО і власника компанії: "Зараз фінансовий директор не просто закриває профільні питання, а привносить своє бачення в стратегічний розвиток компанії".

  Як повідомляло видання раніше, за підсумками 2020 року компанія "ТЕДІС Україна" перерахувала в центральний і місцевий бюджети понад 1,4 млрд грн. податкових відрахувань, що на 5% більше, ніж роком раніше. З них 705,7 млн грн. становив роздрібний акциз з продажу тютюнових виробів.

  Попередній матеріал
  Україна отримає додатково мільйон доз вакцини Pfizer – у МОЗ розповіли, коли саме
  Наступний матеріал
  Нацистські символи на будівлю ОПУ нанесли вже після акції на підтримку Стерненка – поліція
  Теги:
  Loading...