Компанія Fujifilm презентувала новинки українським фахівцям

17 травня відбулася презентація нового професійного паперу Velvet для фотодруку, а також міні-фотолабораторії SmartLabFrontierS. Задля цієї презентації до України завітали представники виробника – компанії Fujifilm

Подібні зустрічі вже стали доброю традицією спілкування світових та українських фахівців фотодруку та ця презентація особлива, адже цього разу до України приїхали експерти Fujifilm з новинками, які були презентовані в Європі лише декілька днів тому.

Річард ван ден Берг, менеджер з маркетингу та продажів компанії Fujifilm: "Україна неймовірна цікава країна з дуже великим перспективами. Сьогодні 90% ринку фотодруку в Україні займають продукти нашої компанії і це свідчить про те, що українські фахівці розуміються на якісних матеріалах та висувають такі ж високі вимоги, як і їх європейські колеги. Саме тому сьогодні Fujifilm – беззаперечний лідер ринку фотодруку, як у Європі, так і в Україні".

"Ми постійно відслідковуємо як змінюються потреби наших клієнтів та пропонуємо все нові й нові розробки, що ці потреби задовольняють. Сьогодні ми раді представити українським фахівцям одразу декілька новинок. По-перше, професійний папір Velvet, що допомагає значно розширити діапазон послуг в сегменті фотодруку та зробити бізнес більш прибутковим. По-друге, міні-лабораторію SmartLabFrontierS, компактні розміри та велика продуктивність якої дозволяє використовувати її як у великому, так і у малому бізнесі. І, наостанок, особлива новинка, яка вже стала дуже популярною серед європейської та української молоді – камера моментального фотодруку Instax", - додала Юдит ван Линден, продакт-менеджер компанії Fujifilm.

Після презентації експерти Fujifilm відвідали декілька компаній, що надають послуги професійного фотодруку, аби більш детально познайомитися з форматами, матеріальним оснащенням та особливостями українського фотобізнесу.


Компанія Fujifilm була заснована в Японії в 1934 році. Спочатку головним бізнесом компанії була розробка та випуск фотоплівки. Згодом компанія перетворилася на велику корпорацію з багатьма напрямками роботи (фотодрук, IT-технології, медичне обладнання та ін.). Цього року компанія святкує 50 років роботи на європейському ринку.

Попередній матеріал
Джамала проігнорувала журналістів каналу LifeNews
Наступний матеріал
Двох високопосадовців Тернопільської прокуратури взяли під арешт за вимагання хабара