Олександр Каленков
Олександр Каленков 5.ua

Катастрофічну роботу "Укрзалізниці" відчувають на собі всі галузі – Каленков

  За даними директора "Укрметалургпрому", в листопаді зі складів підприємств ГМК не було вивезено близько 400 тис. тонн виробленої залізорудної сировини

  У гірничо-металургійному комплексі (ГМК) склалася надзвичайна ситуація через невивезення вантажів "Укрзалізницею". Про це заявив президент Об'єднання підприємств "Укрметалургпром" Олександр Каленков, передає "UAprom.info".

  "Чехарда з перепідпорядкуванням УЗ і відсутність постійного керівництва монополії, по суті, тимчасові виконавці, призвели до катастрофічної ситуації з роботою "Укрзалізниці". Перш за все, це відчувають на собі всі галузі, в тому числі ГМК", – зазначив він у вівторок на брифінгу в Укрдержреєстрі.

  За словами Каленкова, на гірничо-збагачувальних комбінатах Кривого Рогу склався надзвичайний стан: "Ситуація безпрецедентна. Наприклад, в листопаді не було вивезено близько 400 тис. тонн виробленої залізорудної сировини".

  Згідно з даними директора "Укрметалургпром", це означає недоотримання $500 млн валютної виручки, недоотримання сотні мільйонів податків до бюджету та доходів самої "Укрзалізниці".

  "Це сталося через бездіяльність тимчасового керівництва УЗ. За останні півмісяця погіршилася оборотність вагонів на 10%. Це означає, що немає тяги, немає вчасно підвезеного дизпалива. Тобто тією ж кількістю вагонів буде перевозитися на 10% менше вантажів. Тому і залишається готова продукція на складах підприємств ГМК", – наголосив підприємець.

  При цьому, з його слів, із такою ситуацією зіткнувся не тільки ГМК, а всі галузі промисловості – хіміки, аграрії, будівельники, енергетики.

  Попередній матеріал
  "Губернатор" Севастополя тепер під євросанкціями
  Наступний матеріал
  Рада може заборонити трансляцію ЧС-2018
  Теги:
  Loading...