5.ua

Головний редактор журналу «Фокус» проведе дискусію зі студентами журфаків

  • На правах реклами
Захід пройде в стінах Національного Університету імені Т.Г. Шевченко

21 квітня головний редактор журналу «Фокус» Яна Мойсеєнкова проведе відкриту дискусію на тему «Кодекс честі. Як вижити журналісту в інформаційній війні »зі студентами факультетів журналістики.

Видання «Фокус» організовує відкриту дискусію студентів провідних вузів з головним редактором Яною Мойсеєнковою, а також редакторами відділів «Країна» і «Гроші» Станіславом Мірошниченком та Олегом Сорочаном. Захід пройде в альма-матер головного редактора - Національному Університеті імені Т.Г. Шевченка 21 квітня о 15:00.

Предметом обговорення, ініційованого виданням, стануть нюанси професії журналіста в умовах інформаційної війни. Вибір теми невипадковий - сьогодні кожен український журналіст опиняється під сильним тиском політичних груп, тоді як професія журналіста передбачає об'єктивність і незаангажованість. Саме тому головна тема освітньої дискусії: «Кодекс честі. Як вижити журналісту в інформаційній війні». В рамках дискусії будуть підняті питання об'єктивності, журналістської етики, самоцензури і цензури, співвідношення патріотизму і об'єктивності, способи відображення інформаційних атак.

Вільна незалежна журналістика - один з факторів розвитку громадянського суспільства і демократичної держави зокрема. Сьогоднішні студенти - це майбутнє української журналістики, від них залежить вектор розвитку України. Це і наштовхнуло редакцію журналу «Фокус» на ідею провести відкрите обговорення з майбутніми і журналістами-початківцями. Яна Мойсеєнкова разом з колегами-редакторами, спираючись на власний досвід, розкажуть про підводні камені професії журналіста в кризові для держави часи.

Відкрита дискусія відбудеться 21-го квітня о 15:00 в 321-й аудиторії «Мистецький салон» «Червоного корпусу» Національного Університету імені Т.Г. Шевченко.

Реєстрація на відкриту дискусію в соціальних мережах: FaceBook і Vkontakte

Попередній матеріал
Парламент Нідерландів не дав скасувати угоду про євроасоціацію України
Наступний матеріал
Порошенко пообіцяв, що сьогодні підпише указ про деофшоризацію
Теги:
Loading...