Depositphotos

"Гідрофлоу" – сучасна альтернатива хлору для підготовки питної води

  • На правах реклами
Сьогодні в Україні гостро постала проблема питної води. Насамперед – проблема її підготовки. Із ЗМІ чуємо, що запасів необхідного для цього хлору, залишилось менше, ніж на місяць

Як завжди у нас в Україні, "де тонко, там і рветься". На жаль. Але чому ми намагаємось вирішити проблему, коли вже дуже гаряче? Чому ми не дивимося наперед, не запобігаємо проблемі? З радянських часів хлор використовується для підготовки води. На превеликий жаль, ми досі живемо в кам'яному віці. Європа вже давно використовує альтернативні методи підготовки питної води, а ми пасемо задніх, як печерні люди.

Якщо проаналізувати та вивчити, яким чином і як європейці обробляють воду перед тим, як вона піде до споживача, ми побачимо, що є набагато кращі та безпечніші варіанти, ніж хлор.

Можна по-різному відноситись до альтернативних методів, але ж вони працюють! І працюють не тільки за кордоном, але і у нас, в Україні. В 2015 році на ринок Україні вийшла компанія, яка є офіційним дистриб'ютором обладнання для обробки води.

Компанія "Гідрофлоу Україна" є офіційним представником Британської компанії "Гідропас Текнолоджі", яка була заснована в 1992 році. ЇЇ засновник, доктор технічних наук Денні Стефаніні, розробив свою теорію кристалізації і створив перший прототип приладу "Гідрофлоу" для захисту від накипу в домашніх умовах.

Мільйони споживачів в 68 країнах світу вже довірили приладу "Гідрофлоу" захист своїх систем підготовки води, труб, котлів, теплообмінників, побутових приладів та інших агрегатів.

Випробуваннями і тестами доведено, а також підтверджено лабораторними дослідженнями, що під дією сигналу "Гідрофлоу" на 96%-99,9% гинуть такі віруси як: кишкова паличка, стафілокок, легіонела. Це підтверджено лабораторією Швейцарії SGS (Société Générale de Surveillance) та НМУ імені О.О. Богомольця МОЗ України.

Доведено, що при використанні технології "Гідрофлоу" можливо зменшити використання хімічних реагентів (хлору, гіпохлориту, коагуляну та флокулянту) на 40-60%, що суттєво зменшить навантаження на бюджет міст. Також зменшиться собівартість виробництва води, буде забезпечений високий рівень захисту подачі води для населення, соціальної сфери. Ці фактори суттєво вплинуть на формування тарифів.

На сьогоднішній день у зв'язку з призупиненням роботи заводу ПрАТ "ДНІПРОАЗОТ" в м. Кам'янське досить важко знайти нові джерела закупівлі хлору для знезараження води. Проблема досить гостро постала для водоканалів, підприємств, які використовують хлор для знезараження водооборотних систем, комунальної, соціальної та бізнес сфери.

Система електронної водопідготовки "Гідрофлоу" може бути альтернативою, варіантом зниження використання хлору на 30-40% без втрати якості при підготовці води для населення.

Система "Гідрофлоу" досить легко монтується без порушення технологічних циклів підприємства, може працювати без зупинок та сервісного обслуговування 36 років.

Система "Гідрофлоу" є найбільш ефективною в боротьбі із накипом, розмноженням бактерій та вірусів у системах водопостачання та у системах підготовки води, здатна запобігти утворенню бактерій та вірусів в системах підготовки води без застосування важких хімічних реагентів. Технологія "Гідрофлоу" є екологічно чистою, не шкодить здоров'ю людини, про що свідчать вітчизняні та міжнародні сертифікати якості.

Система "Гідрофлоу" забезпечує надійний захист від утворення біологічних відкладень у транспорті подачі води (трубах, по яким вода потрапляє до населення). Під дією сигналу "Гідрофлоу" бактерії та віруси не можуть розмножуватися в системах подачі води, таким чином, населення зможе отримати більш якісну воду без застосування додаткових витрат на підприємствах підготовки води в містах

Так само широко можна застосовувати систему "Гідрофлоу" на знезараженні стічних вод. При використанні "Гідрофлоу" на стічних водах підприємства можуть зменшити використання важких хімічних реагентів до 60%. Відповідно, більш якісну воду великі підприємства будуть скидати в навколишнє середовище. Наша фауна і флора буде відновлюватися, а підприємства отримають від використання системи "Гідрофлоу" суттєву економію.

Принцип роботи приладу "Гідрофлоу" такий: сигнал приладу створює у воді "віртуальні електроди", і коли бактерія чи вірус пропливає по системі, вода стає електрично зарядженою, молекули води відтісняють від бактерії інші речовини, створюючи навколо неї зону з чистої води (на молекулярному рівні), і це лишає бактерію харчування. Виникає осмотичний тиск, який змушує молекулу води проникати всередину бактерії.

При достатньо великому заряді тиск стає настільки сильним, що молекули води розривають стінки бактерії чи вірусу. Відшарування існуючої біоплівки відбувається за тим самим принципом, що і знезараження бактерій та водоростей, а саме під дією сигналу, що проходить по всій системі.

Які висновки можна зробити з наведеного вище?

  • Прилад і технологія "Гідрофлоу" включає в себе два механізми біо-очищення: зворотний осмос та механізм флокулювання, що дозволяє обробляти заражені рідкі середовища в найширшому діапазоні солевмісту, аж до продуктів зворотного осмосу.
  • Застосування технології "Гідрофлоу" сертифіковане в 68 країнах світу і її ефективність підтверджена висновками таких лабораторій, як SGS, НМУ імені О.О. Богомольця МОЗ та іншими.
  • Наявне в даний час широке застосування інгібіторів фосфатної групи і біоцидів, призводить до додаткових витрат – і з їх придбання, і по заходах утилізації / очищення такої води. Застосування технології "Гідрофлоу" знижує або виключає загальну кількість застосованих хімічних реагентів, а вода, без додаткової обробки використовується для садівництва і інших цілей, томі що в воді, що зливається немає хімікатів
  • Експериментально підтверджено і заактовано, що застосування технології "Гідрофлоу", зокрема, дозволяє знизити: кількість життєздатною кишкової палички (Е. Coli K12) на 96%-99,9%; термотолерантних коліформних бактерій в > 3,3 рази; загального числа коліформних бактерій в > 3,3 рази; загального числа Коліфаги в > 2 рази, сульфідредуцірующіх клостридий в > 90 разів, а також забезпечити вимоги Директиви ЄС по каламутності питної води (не вище 0,4 НЕФ).
  • Використання технології "Гідрофлоу" при обробці стоків, дозволяє знизити використання флокулянта на 40-50% без погіршення якості води і отримати значення загального вмісту розчинних твердих речовин на літр менш ніж 1 мг.
  • Збільшення швидкості осадження суспензій при обробці стічних вод дозволяє підвищити пропускну здатність всього комплексу очисних споруд та знизити або виключити вплив карткових полів на забруднення повітряного басейну. При цьому виключається необхідність в додаткових площах для організації нових ділянок осадження і очищення, а канали подачі стоків на утилізацію також знезаражуються.
  • Вибір типу приладу і місця його монтажу необхідно проводити після ретельного вивчення об'єкта з відповідним обґрунтуванням технічної і економічної доцільності.

І це не пусті слова. Перейдіть по лінкам, подивіться і зробіть свої висновки:

Попередній матеріал
Стало відомо, хто очолив рейтинг найбагатших людей світу
Наступний матеріал
В одеському готелі було знайдено двох мертвих туристів
Теги: