Фото Фокус

"Фокус" і Vertex United запрошують на стажування студентів у Києві та Одесі

  Потрапити на стажування зможуть молоді люди у віці від 18-ти до 22-х років

  Інвестиційна компанія Vertex United і журнал "Фокус" оголосили про старт конкурсу на стажування в рамках спільного проекту "Моя перша робота". Успішних випускників та студентів, як і в минулому році, шукають в Києві та Одесі.

  "Потрапити на стажування зможуть молоді люди у віці від 18-ти до 22-х років. За час двомісячної практики вони зануряться в бізнес-процеси компаній, познайомляться з основними напрямками діяльності наших активів, матимуть можливість реалізувати різні проекти і впровадити власні ініціативи. За кожним стажером буде закріплений наставник, який познайомить їх з компанією, допоможе адаптуватися і розкрити свій потенціал", - говорить Вікторія Черник, директор департаменту розвитку та управління персоналом Vertex United.

  В рамках конкурсу в Києві проводиться набір кандидатів на позиції журналіста і PR-фахівця в "Фокус Медіа" і адміністраторів прийому та розміщення гостей в "Президент-готель". В Одесі запрошують на стажування претендентів на позиції HR-фахівців в готель "Бристоль" і головний офіс Vertex United, а також адміністраторів прийому і розміщення гостей в готелі "Бристоль" і "Лондонська".

  Для того щоб стати учасником проекту, усім охочим необхідно до 5 червня 2016 року на сайті firstjob.focus.ua заповнити анкету, прикріпити фото, резюме, а також написати есе на задану тему.

  Результати першого відбіркового етапу будуть оголошені 10 червня 2016 року, після чого фіналісти пройдуть додаткові співбесіди та з 1 липня 2016 року розпочнуть двомісячне оплачуване стажування на обраних професіях.

  Більш детальна інформація про проект на сайті firstjob.focus.ua.

  Довідка:
  Vertex United - інвестиційна компанія, створена в 2008 році. Vertex United управляє активами готельного напряму ("Бристоль", "Лондонська", "Президент-Готель"), медіа-активами (журнал "Фокус", "Фокус. Красивая страна", сайт focus.ua) та інвестиційними проектами.

  "Фокус Медіа" включає загальнонаціональний тижневик "Фокус" і сайт focus.ua. "Фокус" дає зайнятій людині можливість сфокусуватися на головному, не загубивши значимих деталей. Наклад журналу - 32 000 примірників. Видання входить в п'ятірку найбільш читаних брендів серед всієї ділової преси (аудиторія одного номера складає за даними TNS PMI 114,18 тис. людей). Фокус.ua - популярний інтернет-журнал. Середня кількість унікальних відвідувачів за даними Google Analytics - 1 млн. 300 тисяч в місяць. "Фокус" був запущений в 2006 році. З червня 2013 проектом володіє група компаній Vertex United. Додаткова інформація: www.focus.ua

  Попередній матеріал
  Росія заявляє, що не буде обмінювати Савченко на ГРУшників
  Наступний матеріал
  На Донбасі окупанти повністю переформували банди бойовиків за зразком ЗС РФ