e-dinarcoin

E-Dinar Coin – революційна криптовалюта нового покоління

  • На правах реклами
Міжнародний p2p-майданчик обміну криптовалют E-Dinar, що об'єднав 180 000 учасників, інвестує понад 10 мільйонів доларів у створення нової криптовалюти, яка стане справжньою революцією

E-Dinar Coin або EDC (англ. «Ecological Decentralized Cryptocurrency») — це екологічна децентралізована криптовалюта, яка функціонує за унікальним алгоритмом.

Використання терміну «динар» в назві не є випадковим: так називалися монети Римської імперії. Ця валюта має давню історію, а її активне використання припадає на період написання Корану. Зараз «динар» також використовується в назвах національних валют багатьох східних держав.

Для того, щоб створити продукт нового покоління, був проведений глибокий і ретельний аналіз ринку криптовалюта, були досконально вивчені успішні кейси і враховані всі недоліки існуючих проектів. Захист E-Dinar Coin реалізовано з використанням прогресивної технології proof-of-stake.

Proof-of- stake (PoS) (від англ. Proof of stake, дослівно «підтвердження частки») — метод захисту криптовалют, заснований на необхідності доказу зберігання певної кількості коштів на рахунку. При використанні цього методу алгоритм криптовалюти з великою ймовірністю вибере для підтвердження чергового блоку в ланцюжку обліковий запис з великою кількістю коштів на рахунку.

Принцип роботи алгоритму E-Dinar Coin: при здійсненні транзакції вона повинна бути підтверджена десять разів. Кожен з комп'ютерів, що підтверджують транзакцію, отримує винагороду, яке розраховується наступним чином: береться вік монет на рахунку користувача і при досягненні віку дорослішання він множиться на кількість днів (період), протягом якого вони знаходилися на рахунку вашого гаманця, а далі збільшується на процентну ставку (до 0,65 % в день).

Що таке криптовалюта?

Це найгучніша інновація фінансового світу за останні роки. Термін «криптовалюта» — прямий переклад англійського cryptocurrency, тобто віртуальна валюта, захищена криптографією. В першу чергу це швидка і надійна система платежів і грошових переказів, заснована на новітніх технологіях, непідконтрольна жодному уряду. «Крипто» означає «зашифрований, прихований, таємний». Відповідно, жодна банківська система не впливає на процес майнінгу, вартість і кількість криптовалюти.
Переваги використання криптовалюти для магазинів, ресторанів і закладів швидкого харчування очевидні. На сьогоднішній день тільки в США існує понад 100 ресторанів, які приймають криптовалюти в якості оплати. За даними CoinMap, сьогодні в світі існує більше 7600 локацій (ресторанів, кафе, барів, магазинів і маркетів), де користувачі можуть вільно придбати товари і послуги за цифрову криптовалюту.

В процесі реалізації нового проекту E-Dinar також розвиває партнерську мережу магазинів і ресторанів (споживчих майданчиків), що дозволяє користувачам системи купувати товари і платити за сервіс зі знижкою.

Давайте розглянемо кілька ключових переваг використання криптовалюти в якості оплати для ресторанів, кафе та інших закладів при можливості використання криптовалюти. Вони дозволяють утримувати і розвивати бізнес, повністю обходячись без користування банківськими рахунками і пластиковими картами.

Беручи криптовалюта, можна миттєво перевести її в готівку. Це додатковий інструмент реклами та залучення уваги як ЗМІ, так і нової аудиторії для вашого ресторану — від інтернет-гіків до бізнесменів із Силіконової долини або власників перспективних стартапів, які часто є лідерами і одним постом у соціальній мережі можуть привернути увагу десятків тисяч людей.

Можливість розрахунку криптовалютами змінює ставлення споживачів до закладу, збільшує лояльність, підкреслює унікальність. Присутня можливість розрахунку через смартфон, планшет або ноутбук під керуванням iOS (Apple iPhone) або Android. Процедура оплати проста і максимально захищена. Переваги системи Proof-of-stake:

• не вимагає витрат на енергозбереження та зберігання величезних баз і величезних майнінгових ферм;
• підвищена стійкість до атак;
• повністю відсутня підбір хешів для майнінгу;
• дохід від майнінгу пропорційний балансу гаманця;
• щодня нараховується до 0,65 % від суми на вашому гаманці.

Переваги криптовалюти E-Dinar Coin

E-Dinar Coin — це повністю децентралізована платіжна система, що працює на технології відкритої бухгалтерії, відомої як блокчейн. Недолік біткоінів, пов'язаний із 51 % обчислювальної потужності, усунутий за рахунок proof of stake. Прогнозована ціна нової криптовалюти складе більше 1000 $.

Параметри E-Dinar Coin:

• Розмір премайнінгу — 2,5 млрд.
• Винагорода за майнінг: 0,65 % в день.
• Час обробки блоку — 5 секунд.
• Тип хешування: X11 — більш стійкий до злому в порівнянні з sha256, який використовується в біткоінах.
• А також легкість просування на біржі криптовалюта: практично всі біржі підтримують біткоіни API.

E-Dinar Coin — нова криптовалюта, яка прагне очистити повітря і воду у великих містах. Частину своїх доходів E-Dinar Coin буде інвестувати в розробку нових урбаністичних проектів, які здатні забезпечити міста чистою водою і повітрям, а також зменшити ефект «теплового острову» в міському середовищі, рівень забруднення та зміни клімату в цілому на планеті.

Чому це можливо

Нова криптовалюта базується на пулі майнінгу з понад 180 000, які проводять транзакції на p2p-майданчику, призначеному для обміну і взаєморозрахунків за товари і послуги по всьому світу.

Крім цього, вже зараз у майбутньої криптовалюта є партнери, які здатні запропонувати товари за валюту E-Dinar Coin (партнерські магазини), P2P-майданчик обміну, а також великі китайські і міжнародні біржі криптовалют, які співпрацюють зі спільнотою E-Dinar і надають криптовалюті E-Dinar Coin високу ліквідність.

Детальніше про валюту можна дізнатися на офіційному сайті E-Dinar або в спільнотах E-Dinar в соціальних мережах.

http://e-dinarcoin.com/

Попередній матеріал
СБУ затримала бойовика НЗФ "Восток", що підтримував "русский мір" за $100 на місяць
Наступний матеріал
19-річні військові на передовій у зоні АТО: "Воюємо, щоб у нашій країні був мир"
Теги: