Душ із системою прихованого монтажу
Душ із системою прихованого монтажу відкриті джерела

Душ з системою прихованого монтажу: переваги та недоліки системи

Душ може вбудовуватися в стелю або традиційно розміщуватися на утримувачі, але найголовніше – він стане практично непомітним

Велику популярність у користувачів придбав душ з системою прихованого монтажу. Такі душові системи привабливі тим, що труби ховаються в стіні. Мається на увазі, що підводи води та змішувачі ховаються в стіні, а зовні ви бачите:

 • змішувач, що монтується в стіну;
 • душову лійку;
 • верхній душ.

Змішувач, що вбудовується в стіну, має три компоненти:

 • монтажний короб;
 • механізм змішування;
 • зовнішня панель управління.

Душ із системою прихованого монтажу
Душ із системою прихованого монтажувідкриті джерела

Встановлений в стіну змішувач може бути забезпечений термостатом, що забезпечує незалежне регулювання температури і натиску води. До того ж, термостат служить запобіжником від випадкових опіків при включенні гарячої води.

Душ може вбудовуватися в стелю або традиційно розміщуватися на утримувачі. Зазвичай душова систем прихованого монтажу передбачає наявність і верхнього душа, і ручної лійки різних конструкцій. Панель управління прихованим душем знаходиться зовні і дозволяє легко регулювати напір і температуру води.

Переваги та недоліки прихованого монтажу

Переваги прихованого монтажу:

 • відсутність зовні зайвих сантехнічних елементів;
 • естетичність;
 • простота прибирання.

Недоліки системи:

 • складність монтажу;
 • необхідність розробки попереднього проекту.

відкриті джерела

Якщо подумати, то переваги очевидні, оскільки встановлюється система одного разу, а користуватися і здійснювати догляд за нею доводиться постійно, тому зручність прихованого душа, а також естетична складова схиляють чашу терезів на користь придбання такого пристрою.

Купити душову систему прихованого монтажу можна в спеціалізованому інтернет-магазині "Імперія сантехніки", що реалізує сучасну сантехніку зарубіжних і вітчизняних виробників. Тут ви можете підібрати будь-яку модель під конкретний запит по вигідно доступними цінами.

відкриті джерела

Оскільки монтаж прихованого сантехнічного пристрою пов'язаний з певними труднощами, логічно довірити його професіоналам. Найкраще цей захід поєднати з виробленим в ванною або душовою ремонтом. Якісний монтаж з подальшою обробкою дозволить не один рік користуватися душем з зручністю і комфортом.

Також ви можете обрати більш простий пристрій в монтуванні, це звичайна душова система. Таку систему Ви зможете встановити власноруч, але дизайном вона значно поступається прихованому монтажу.

Попередній матеріал
Надійний захист від води: у Китаї розробили нанопокриття для смартфонів
Наступний матеріал
Україна виграла апеляцію у суперечці з РФ щодо "боргу Януковича"
Теги: