5.ua

Діаманти: сьогодні, завтра, завжди

  Роблячи вибір на користь діамантів ми маємо розуміти, що це один із найтвердіших і найбільш довговічних мінералів у всесвіті. Ці прикраси можуть стати не тільки вашим особистим скарбом, а й перетворитися на фамільну коштовність

  Свято, яке завжди с тобою, твій найкращий друг. Так що ж це таке? Звичайно, що це діаманти. Який ще дорогоцінний камінь здатен так яскраво та неперевершено сяяти? Будь-яка прикраса, діамантові сережки чи каблучка, спроможна назавжди змінити ваше життя

  З цим каменем пов'язано багато цікавих історій. Деякі з них дуже драматичні й навіть криваві. Своєю шаленою красою діаманти зводять з розуму, змушуючи божеволіти та обожнювати цей природній іскристий витвір мистецтва. Через них вбивали, їх викрадали. На щастя, зараз діамант не таке рідкісне явище, але від того не менш прекрасне. Найбільшим з відомих алмазів (їх обробляють, щоб отримати діаманти) мав вагу у 3106 карат. Він був розколотий на сто частин. Його найбільша частина була оброблена і потрапила до скіпетра монарха Великої Британії Эдуарда VII.

  Діаманти не дарма асоціюються з розкішшю – це також серйозна фінансова інвестиція. Найбільший діамант відомої талановитої акторки Елізабет Тейлор вагою майже 34 карати був проданий на аукціоні за рекордну суму $8,8 млн. Після смерті акторки він був перейменований на її честь.

  Не віриться, але деякі діаманти настільки коштовні, що їх не можна носити кожен день. А до деяких коштовностей потрібна охорона, без якої не можна носити прикрасу. Історія про діамант в 69 каратів це доводить. Річард Бартон у 1969-му році подарував Елізабет Тейлор діамант вагою в 69 каратів! Актор викупив його у фірми "Картьє" за суму, яка за чутками, склала $1,1 і назвав "Тейлор-Бартон". При покупці страхова компанія наполягла, щоб діамант більшу частину часу перебував в сейфі. Елізабет могла носити його на публіці лише 30 днів на рік, в супроводі озброєної охорони.

  Так, іноді носіння коштовних прикрас з діамантами із приємної пригоди перетворюється на справжні шпигунські пристрасті. Але будемо відверті, мати і в своїй колекції коштовностей цей камінь дуже хочеться. Саме він, як ніякий інший, грає у світлі, особливо на вечірках чи званих вечорах. Довго діамант вважався вечірнім каменем, бо найкраще він виглядає у штучному освітленні.

  Сучасні ювелірні компанії пропонують безліч видів коштовностей з діамантами. Столична Ювелірна Фабрика не є виключенням. У її асортименті сотні чудових виробів із різними дизайнами. Ціни також різні, від 2,5 тис. грн за ніжне кільце (АРТ. К011029) до кількох десятків тисяч за розкішні сережки.

  Роблячи вибір на користь діамантів ми маємо розуміти, що це один із найтвердіших і найбільш довговічних мінералів у всесвіті. Ці прикраси можуть стати не тільки вашим особистим скарбом, а й перетворитися на фамільну коштовність.

  Звичайно, перший критерій, за яким люди обирають коштовність – бюджет. І тут в пригоді можуть стати ціни від виробника та постійні знижки на прикраси в діамантами. Усе це можливо завдяки тому, що Столична Ювелірна Фабрика працює без посередників, а продає прикраси напряму.

  Другим етапом вибору має стати розуміння, чи хочете ви монохромної витонченості від прикраси, чи розкошів кольору. Якщо ви надаєте перевагу легкості одного кольору, можете обрати, наприклад, ніжне кольє або сережки-пусети Такі прикраси можна без вагань вдягати під будь-який одяг. А якщо ви прихильник фарб, то вам може сподобатись кільце з жовтого золота із діамантами та смарагдами або вишукані діамантові сережки із сапфірами або рубінами

  Коштовності з діамантами традиційно дарують. Такий дарунок – ознака того, що особисто ви є великим скарбом для людини. Носіть діаманти із задоволенням, адже найкраща прикраса – посмішка, яка в цей момент буде на вашому обличчі.

  Попередній матеріал
  Смертельна ДТП у Харкові: Зайцева в момент аварії була під дією наркотиків – МОЗ
  Наступний матеріал
  У справі вбивства ветерана АТО Олешка затримали п'ятьох осіб – поліція
  Теги:
  Loading...