УДЦР

Держцентр радіочастот започатковує співробітництво з корейською HCT Co., Ltd.

  На зустрічі з представниками компанії обговорили перспективи тестування радіоелектронних засобів новітніх технологій, у тому числі – 5G

  Днями з ознайомчим візитом Центр з сертифікації Українського державного центру радіочастот відвідала делегація компанії HCT Co., Ltd. (Hyundai Certification & Calibration Technologies) Республіки Корея на чолі з віце-президентом.

  Основна мета візиту до УДЦР – з'ясувати особливості оцінки відповідності РЕЗ та ВП в Україні, ознайомитися з можливостями Центру з сертифікації підприємства в галузі випробувань продукції, зокрема виробництва корейських компаній, а також обговорити перспективи співпраці.

  "В ході перебування в ЦС УДЦР закордонні колеги детально ознайомилися із завданнями Центру, оснащенням випробувальних лабораторій, процедурами оцінки відповідності продукції як в інтересах українських, так і закордонних замовників", – інформує прес-служба вітчизняного відомства.

  Зі слів керівника ЦС УДЦР Олександра Лисенка, предметом розмови також стали питання, пов'язані з перспективами тестування радіоелектронних засобів новітніх технологій, у тому числі – зв'язку 5G, розвитку матеріально-технічної бази випробувань, акредитацією органів оцінки відповідності та випробувальних лабораторій в Європі та США.

  Сторони висловили намір започаткувати співробітництво в частині визнання результатів випробувань, а також у сприянні виходу продукції українських виробників на закордонні ринки.

  Попередній матеріал
  Акція солідарності із Сенцовим: у Франції знаменитості оголосять голодування
  Наступний матеріал
  В ОРДЛО затримують "нелояльних" до окупаційного режиму місцевих
  Теги: