Укрбуд
Укрбуд 5 канал

Будівельна корпорація "Укрбуд" презентувала новий офіс і "Книгу новосела"

5 грудня 2018 року у Києві відбулося офіційне відкриття нового офісу державної будівельної корпорації "Укрбуд". Для гостей провели екскурсію-ознайомлення, а Олег Майборода, генеральний директор компанії "Укрбуд Девелопмент", що є девелопером та інвестором усіх проектів корпорації в Києві, продемонстрував ряд інноваційних рішень, представлених в будівлі

Центральний офіс "Укрбуд" знаходиться на вулиці Пушкінська, 27 в Шевченківському районі Києва. У восьмиповерховому приміщенні з шістдесятилітньою історією розташувався відділ продажу та головний офіс "Укрбуд".

Зовнішнім і внутрішнім оформленням приміщень разом із спеціалістами "Укрбуд" протягом 8 місяців займалась група компаній AVG. Перед ними стояло завдання реконструювати стару будівлю та, зберігши її історичний вигляд, максимально ефективно використати офісний простір, зробивши його інноваційним та багатофункціональним.

У результаті у новому офісі "Укрбуд" можна побачити частину усіх тих інновацій, які корпорація впроваджує у нових будинках.

На вході відвідувача зустрічає система контролю доступу: прохід у внутрішні приміщення здійснюється за картками-перепустками, які спеціально програмуються під окрему людину. Налаштовується дата і час відвідування, доступ на кожен окремий поверх. Така ж система забезпечує безпеку і в новобудовах корпорації.

Реклама_Укрбуд
Реклама_Укрбуд5 канал

Весь перший поверх будівлі має ознайомлювальну функцію та представляє різні проекти корпорації. Тут знаходиться стенд партнера "Укрбуд" – розробників системи розумного дому CLAP, що буде встановлена у нових квартирах "Укрбуд". Така система допомагає керувати будинком, його безпекою і комфортом, а також економити енергоресурси.

Поруч розташована кімната віртуальної реальності, де можна побачити панорамні проекції житлових комплексів, що знаходяться на етапі будівництва. А за допомогою VR – шоломів можна зануритися і у тривимірну копію житлового комплексу, походити його територією, подивитись квартири, одним натиском кнопки змінюючи колір стін, та прибудинковий простір.

Із нагоди офіційного відкриття нового офісу в ньому також відбулася презентація "Книги новосела", створеної корпорацією спеціально для мешканців сучасних новобудов. Це перше подібне видання в столиці, що є повноцінним довідником для власників квартир.

"На українському ринку склалася така практика, що після заселення нового будинку зв’язок між мешканцями та девелопером практично зникає. Девелопер відповідає за будинок до заселення, новосели відповідають за своє житло після. Часто не розуміючи до кінця, як з ним поводитись. Своєю "Книгою новосела" ми хочемо зміцнити зв’язок між мешканцем та девелопером і забезпечити певну спадкоємність відповідального ставлення до нового дому", – зазначив генеральний директор "Укрбуд Девелопмент" Олег Майборода.

Попередній матеріал
У Києві п'яний чоловік "замінував" Верховну Раду і викликав до себе поліцію
Наступний матеріал
Назвали ім'я ведучого церемонії "Оскар" у 2019-му році
Теги:
Loading...