5.ua

Архітектор та інвестор Фернандо Ромеро відвідав завод Allseeds у Южному

Ромеро також висадив саджанці клена на меморіальній алеї заводу

Фернандо Ромеро, всесвітньо відомий архітектор, глобальний інвестор та представник сім’ї мільярдера Карлоса Сліма, під час візиту до України відвідав олійноекстракційний завод Групи Allseeds у порту Южний біля Одеси.

За словами пана Ромеро, Україна має суттєвий інвестиційний потенціал, особливо в аграрному секторі, який такі підприємства як Allseeds виводять на вищий рівень ефективності.

"Allseeds зараз активно розвивається, тому ми активно налагоджуємо співпрацю з міжнародними інвесторами. Стратегічний інвестиційний потенціал Allseeds в Україні – 400 ммільйонів доларів США, що включає нарощування переробних, логістичних та енергетичних  потужностей, розширення ринків збуту, диверсифікацію, що зробить наш бізнес у цілому більш конкурентоздатним, а комплекс олійно-екстракційних заводів з терміналом рослинних олій – унікальним підприємством в Європі", – зазначив   голова Ради Директорів Групи Allseeds В'ячеслав Петрище.

На честь візиту на підприємство поважного гостя, за традицією Олсідз, В'ячеслав Петрище та Фернандо Ромеро висадили разом саджанця клена на меморіальній алеї заводу.

5.ua

Попередній матеріал
У Києві чоловік напідпитку вистрілив неповнолітньому в спину – подробиці
Наступний матеріал
Освітня реформа: в Україні хочуть скоротити бакалаврат до 3 років
Теги:
Loading...