Міністр юстиції запропонував повну переатестації суддів через звільнення Лозинського

  Приклад зі звільненням за станом здоров’я засудженого за вбивство колишнього нардепа Віктора Лозінського показав, що необхідно повернутися до питання повної переатестації і зміни персонального складу судової системи.
  Про це 12 червня заявив міністр юстиції Петро Петренко на прес-конференції.

  "Закон про відновлення довіри до судової системи вже запрацював, але пропозиції що надавав Кабмін, зокрема з приводу повної переатестації і зміни персонального складу суддів парламентом підтримані не були. Я думаю, що приклади, коли судді керуються не законом, а власними інтересами і грошима, доводять, що нам потрібно повернутися до питання повної переатестації і зміни персонального складу судової системи. Ми будемо ставити питання щодо внесення змін в законодавство з цього приводу. А також питання щодо притягнення до відповідальності суддів, задіяних в корупційних схемах", - сказав Петренко.

  Також він додав, що Мін'юст звернувся до прокуратури, щоб вона перевірила експертів Міністерства охорони здоров'я, які дали висновки стосовно стану здоров'я ув’язненого Лозінського, що стало підставою для його звільнення від відбування покарання.

  Як відомо колишній народний депутат Лозінський, засуджений за вбивство, 11 червня достроково вийшов із в'язниці "за станом здоров'я".

  Прокуратура Київської області внесла апеляційну скаргу на ухвалу Бориспільського міськрайонного суду про звільнення Лозінського і почала розслідування стосовно керівництва колонії Бориспільської виправної колонії №119, де утримувався екс-депутат.

  Сьогодні, 12 червня, міністр МВС Арсен Аваков повідомив, що Лозінського затримали і доставили назад у колонію.
  Попередній матеріал
  В Естонії створять кібер-полігон
  Наступний матеріал
  Текст економічної частини Угоди про Асоціацію з ЄС до її підписання не змінюватимуть